Eren Derdiyok: "Paramı ödeyin!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Eren Derdiyok'tan Galatasaray'a rest
Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in kadro dışı bıraktığı Eren kulüpten alacağı parayı istedi.

1354653_cover_rect.jpeg

Fatih Terim'in teknik kararla kadro dışı bıraktığı Eren Derdiyok, Galatasaray yönetimine mesaj gönderdi.

UÇK veya FIFA'ya gitmek istemediğini belirten tecrübeli forvetin "Artık paramı ödeyin. Başka yollara başvurmak istemiyorum. Buradan iyi şekilde ayrılmak istiyorum" dediği öğrenildi.

Ajansspor

Maalesef haklı. Profesyonel futbolcu sonuçta ve profesyonel sözleşme yapılmış.

Gerçi kimsenin parası kulüpte kalmaz da bu tür uzatmanın anlamı da yok. Sonra çıkıp böyle ağlayıp biz rezil oluyoruz.

madem biyere gitmedi yada kimse istemedi yada sözleşme fesh etmek istemedi işte o zaman Mitroğluyu almayıp ereni oynatcaktık.

ligin 2.devresinde berabere kaldigimiz 3 macta bu olsa ne degisirdi? sanirim pek birsey degismezdi.

ama diagnenin attigi penaltilari buda iyi kötü atiyordu.

diagne kadar duvar olamıyor top tutuşu sürüşü o kadar iyi değil ama daha fazla koşuyor , bitiriciliği ve kafa topları da diagne'den kötü değil desem bilmem bana katılır mısınız? onun kadar da penaltı atar yani.

diagne kadar duvar olamıyor top tutuşu sürüşü o kadar iyi değil ama daha fazla koşuyor , bitiriciliği ve kafa topları da diagne'den kötü değil desem bilmem bana katılır mısınız? onun kadar da penaltı atar yani.
Yok sende abi. Bunun kadar mal topçu az denk gelir. Topun nereye ineceğini ve arkasında adam olmadığını bildiği halde savunmanın kucağına top indiren adama ben futbolcu bile demem. Unutmuşsun sen bunun mallıklarını.
Anasinin evine kadar yolu var. Son dönemde tek alkışlanacak işi kadro dışı olmasına rağmen terim in cenazesine gitmesi olmuştur.

Sırf baskıdan dolayı yalan sakatlık numaralarını da unutmayalım. Sağlık heyeti ok dediği halde sakatim diye oynamadığı birsuru maç var. Kısacası aşırı korkak ve ozguven yerlerde bişey oldu çıktı. Bu adamdan hayır falan gelmez.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Haklı yapacak bir şey yok parasını ödediğin adamı kadro dışı bırakmak saçmalığı serdar-ı sattık hadi bu adam elimizde kaldı yedekte muğdat duracağına bu dururdu en kötü içeri dolduracağımiz maçlarda atardık oyuna

Üst Alt