# Eren Derdiyok - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Eren Derdiyok

Cevap: # Eren Derdiyok

Kisaca ailesinin terör örgütüyle baglantisi var galiba degil mi?

Yalan da olabilir ama bir cok kez duydum bunu, Annesinin hakkini helal etmeyecegini yani.

Örgüt ile baglantilari var mi, yok mu bilmiyorum.

Ama gercekten Türkiye'ye bu kadar düsman bir aileyse, paralarida varken destek verirler bence.

Arkadaşlar son defa uyarıyorum, lütfen konu dışına çıkmayın ve ikili tartışmaya girmeyin.

Yalan da olabilir ama bir cok kez duydum bunu, Annesinin hakkini helal etmeyecegini yani.

Ama gercekten Türkiye'ye bu kadar düsman bir aileyse, paralarida varken destek verirler bence.

Bu adamin bizim takimda isi yok eger konusanlar dogruysa ki öyle görünüyor.

:lol:

Madem böyle ciddi bir bilgiyi yalanlıyorsun madem belge göster olmadığını kanıtla

Bence öyle bir durum içinde değildir öyle yorumlar yapmayın

Adama bak

sen adamın terör örgütüne yardım ettiğini ispatlaki ben aksini iispatlıyayım. cidden saçmalıyorsun bana aksini ispatla diyorsun ama sen adamın terör örgütüne yardım ettiğini ispatlamıyorsun.babası siyasi suç felan girersin şimdi olaya. devlet bile babasının yaptıklarından çocuklarını meshul tutmuyor artık.

Konuyu saptır bakıyım bende saptırıyım o zaman Eren'i korumandan şüphelendim

eren i ne koruyacam kardeşim ama adama terör örgütü yaftası yapıştırılmış gidiyor ispatlıyanda yok. evet babasının siyasi suçu olabilir ama ben eren in terör örgütü propagandası yapmadan istememezlik etmem takımımda.

Babası bıldıgım kadarıyla sıyası nedenıyle göç etmek zorunda kalmış biraz araştırdım Türkiyeye gol attıktan sonra sevınmedik sozleri etmiş iyi araştırlması lazım bilmiyorum karışık bi durum..

Almanya'da özenti kürt genclerinin idolü bu adam. Cok seviliyor, cünkü bu anlattigim seylere inaniyorlar.

sen adamın terör örgütüne yardım ettiğini ispatlaki ben aksini iispatlıyayım. cidden saçmalıyorsun bana aksini ispatla diyorsun ama sen adamın terör örgütüne yardım ettiğini ispatlamıyorsun.babası siyasi suç felan girersin şimdi olaya. devlet bile babasının yaptıklarından çocuklarını meshul tutmuyor artık.
Nasıl ispatlayabilir allah aşkına terör örgütüne yardım ettiği makbuzları falan sana mı getirmesini falan mı bekliyorsun? Ailesi Türk düşmanı işte senelerdir bilinen bir şey bu. Saçma sapan konuşuyorsun ispatlaymış hey allahım ya

şimdi siyasi anlamda istemeyenler çıkacak adam siyasi beyler gelmez diyenler çıkacak bende gülecem kenarda durup.

Sen kendin yorumunu yapcaksan yap yapmıcaksan sus otur, sana ne milletin yazacaklarından peşin peşin ukalalık yapmışsın bi de. Ayrıca bu siyasi falan değil düpedüz hain olmak veya olmamak meselesidir ve önemlidir.

Üst Alt