Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Eren Derdiyok'un Durumu Kritik!Sneijder'ın Rizespor maçında oynayıp oynamayacağı belirsizliğini korurken Eren Derdiyok'un da bu maçta oynaması tehlikeye girdi.


Adalesindeki kas ağrılarından şikayetçi olan Eren Derdiyok'un bu hafta da antrenmanların tamamına çıkmadığı bilgisine FutbolArena ulaştı.

Eren Derdiyok'un yarın sabah Rizespor maçı öncesinde yapılacak son çalışmada kendini deneyeceği ve kadroya alınıp alınmaması konusunda Tudor ile beraber karar verileceği belirtildi.

FutbolArena Özel
 
[FONT=pt_sansregular]Hoffeinham'da 2012-2013 sezonunda Eren Derdiyok'un hocası olan Markus Babbel'den yıldız golcüye eleştiri geldi.[/FONT][FONT=pt_sansregular]

Eren'in çok iyi bir oyuncu olduğunu ancak tembel olduğunu dile getiren Babbel, "Eren, fantastik bir oyuncu. Harika bir fiziğe sahip ve güçlü bir futbolcu. Tekniği de iyidir ancak tembel bir domuzdur. Mental bakımından zayıf bir futbolcu. Ben onun iyiliği için tavsiyelerde bulundum. Başlangıçta çok coşkuluydu fakat bir süre sonra başka bir şey oldu" şeklinde konuştu.


[/FONT]
adam haklıymış mağlesef :(
 
Üst Alt