# Eren Tozlu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Eren Tozlu

16346044.jpg

Galatasaray, 21 yaşındaki forvet oyuncusu Eren Tozlu kadrosunda Giresunspor ile prensip anlaşmasına vardı.

Süper Final'e puan avantajıyla ilk sırada başlayacak olan sarı-kırmızılı takım, bir yandan da gelecek yılın planlarını yapıyor..

Kadroya katılması planlanan oyunculardan biri de TFF 1. Lig takımlarından Giresunspor'un 21 yaşındaki forvet futbolcusu Eren Tozlu..

1990 doğumlu oyuncunun transferi için söz kesildi, transfer döneminin başlamasıyla imzalar atılacak.

G.Saray'dan Eren harekatı - Hürriyet Futbol

Cevap: # Eren Tozlu

nedense bu şekildeki transferlere hep kötü anılar akla geliyor mehmet batdal gibi neden kimse mehmet topal necati yi akla getirmiyor necati adanaspordan mehmet batdal ç.dardanelspordan gelmişti çok başarılı oldular

nedense bu şekildeki transferlere hep kötü anılar akla geliyor mehmet batdal gibi neden kimse mehmet topal necati yi akla getirmiyor necati adanaspordan mehmet batdal ç.dardanelspordan gelmişti çok başarılı oldular

Hasan Kabze demek istedin sanırım.Aslında örnekler güzel fakat düzeltelimNecati geldiğinde 1. ligde çok iyi bir sezon geçirmişti fakat Adanaspor küme düşmüştü,Hasan Kabze 2. ligden transfer edilmişti.

Allah'ım ölücem ya heycanlandım yemin ediyorum bu çoçuk gelsin bize oturur ağlarım sevinçten..

Giresunluyum bizim alt yapımızdan çıkma bu çoçuk genç diye 2 senedir oynatmıyorlardı bu yıl bahri hoca ilk 11'de şans vermeye başladı, yani mehmet akyüz ile mehmet batdal gibi senelerdir bank asya'Da oynamıyor yeni parladı kayserili okay ne kadar yetenekliyse bu çoçukda o kadar yetenekli umarım bu haber gerçektir çok yönlü bir oyuncu forvet forvet arkası ve kanatlarda rahatlıkla oynar giresun'da ikili santraforda 2.forvet olarak oynuyor çalım şut son vuruş soğukkanlılık yeteneklerine sahip gsc scout arkadaşlarımız daha iyi bir analiz yapıcaktır ama tabiki..

giresun bu yıl ligde kalırsa eren sayesinde kalıcak çok net..

Elemanın oynayıp, gol attığı maçların özeti. Hakkında pek bir şey anlaşılamıyor ama. :yenieek:

[video=youtube;qH2sKhT1pCE]https://www.youtube.com/watch?v=qH2sKhT1pCE[/video]

[video=youtube;g4thJOYjDa4]https://www.youtube.com/watch?v=g4thJOYjDa4[/video]

[video=youtube;1ILMR6SiCv0]https://www.youtube.com/watch?v=1ILMR6SiCv0[/video]

Mehmet Topal,Hasan Kabze,Necati Ateş gibi örnekleri de var.İzlemeden karalamayalım

ben izledim beyler giresunluyum ve takım şuan düşmemişse bunun tek sebebi eren, batdal ile mehmet akyüz gibi yeteneksizde değil kayserili okay gibi bakmak lazım eren'e müthiş bir gelecek vaadediyor stili arif erdem tarzına yakın 2.forvet oynuyor giresunspor'da..

ben izledim beyler giresunluyum ve takım şuan düşmemişse bunun tek sebebi eren, batdal ile mehmet akyüz gibi yeteneksizde değil kayserili okay gibi bakmak lazım eren'e müthiş bir gelecek vaadediyor stili arif erdem tarzına yakın 2.forvet oynuyor giresunspor'da..

Bende giresunluyum ereni canlı olarak çok izledim top tekniği yüksek iyi gidiyorda ama fiziğini geliştirmesi lazım bana göre.

Alt yapıda birçok kez gol kralı oldu diye biliyorum.

Üst Alt