Eren ve Rodallega için Yapılan Teklifler Reddedildi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eren ve Rodallega için Yapılan Teklifler Reddedildi!

galatasaray-baskani-ozbek-ve-yonetim-kurulu-7341176_x_o.jpg

Forvet hattına 1.5 senedir takviye yapmak isteyen sarı kırmızı yönetim aradığı golcüyü yine bulamadı.

Eren Derdiyok ve Hugo Rodallega'dan birini kadroya katmak için Akhisar ve Kasımpaşa ile görüşen yönetimin yaptığı teklifler reddedilirken, iki oyuncu için de önümüzde ki hafta yeni bir teklif yapılıp yapılmayacağı gelecek hafta içi yapılacak yönetim kurulu toplantı sonrası belli olacak.

Rodallega için 30 Haziran'a kadar geçerli opsiyonu kullanmayıp şimdi takas ve para formülü üzerinden gitmeye çalışan sarı kırmızılı yönetimin 2 Milyon Euro + Donk teklifini Akhisar, takaslı formüllere hayır diyerek değil nakit olmak üzere 5 Milyon Euro verirseniz olur diyerek reddetti.

Kasımpaşa'da Eren için en az 4.5 Milyon Euro+ Donk gibi bir ücret beklediklerini açıkladı.

Cok guzel ediyorlar bize, boyle bir yonetime boyle karsilik vermeleri hosuma gidiyor. Bulmuslar enayiyi somurup bitirsinler iste.

yine kadromuz yeterli teraneleri başladığına göre poldi tek başına savaşacak demektir poldi üzgünüm öyle boktan bir zamanda geldin ki :( seni drogba ve melolu takımda izlemek vardı :( :(

Rodallega'yı madem almak istiyorsunuz serbest kalma maddesi 1,7 Milyon Euro verip alsaydınız.

Yine iç transferde bol bol kazık yiyeceğimize Cornelius'u alalım. -Alalım diyorum da tık yok.-

Son düzenleme:
Acaba diyorum bu kendi başına sıçamayan dinozor genel kurul üyeleri arasında test uyguladılar da en düşük iq seviyesi yakalayan denyoları bir araya getirip seçtiler de bizi mi deniyorlar.... Vallahi psikopat oldum...

Rodagella ve Eren' e talip olanlar mı daha salak, yoksa bunlara 4,5-5 milyon euro isteyenler mi bilemedim!

Sent from my iPhone using Tapatalk

bu kadar cok eren istiyorlarsa versinler olcan + semih + donk + tarik + selcuk + umut bulut + sabri + eray + cenk + hakan balta + yasin + umut g. + salih + hamit + serdar aziz alsinlar ereni

Üst Alt