Ergin Ataman: "Benim çapulcu dediğim taraftar değil sadece o grup" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ergin Ataman: "Benim çapulcu dediğim taraftar değil sadece o grup"

Ultraslan hiç bir şekilde samimi değil.

Ataman'ın istifasını istedikleri kadar Dursun'un ve yönetimin istifasını 10 da 1'i bile kadar istemediler şimdiye dek.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Bu kelime biraz problemli , kurdugu takim ve aldigimiz performans ise butceye gore kotu . Fakat ua bu istifa isteginde samimi ise basketbol salonunda da stadyumdaki yonetim istifa sloganini tekrarlamaliydi

Ultraslan grubuna karşi taraftarlar olarak Ergin Ataman ve Dursun Özbek etrafında toplanmalı ve kenetlenmeliyiz.

Antipolar team

:asd22:

Yönetim varken ergin atamana istifa demek nedir ? Düne kadar baskette bir iddaamız yokken bu adam bir yerlere getirdi.Bu sene kötü mü evet ama salonu inletip istifa denilecek kadar da değil.İlk sıra yönetimin önce yönetimi indirinde sonra hocalara sarmaya başlayın.

Bazen su sekilde durumlar oluyor , bugun ergin gitse bir seyin olumlu yonde degismeyecegini hepimiz bilsek de , yanlis giden bir seylerin suresi uzadikca degismesi gerektigi de bir gercek

euroleague artik hayal , bir daha ne zaman gireriz belli degil
transferler hayal kirikligi
surekli kadro disilar, feshedilen sozlesmeler gorulur sey degil
butce bir fb ya da cska degil ama herhalde kizilyildiz ya da kaunas kadar da vardir
surekli her onde goturulen buyuk mac kaybedilmez
ligde sampiyonluk imkansiz

Yani alt alta yazinca ergin de pek masum degil ,gucluyken bu tavirlari yaparsin ama su an o kredin yok ve yumusak gecis yapman lazim.

ultraslan in tavri baska mevzu ama ergin de sportif acidan hic iyi durumda degil

Ultraslan hiç bir şekilde samimi değil.

Ataman'ın istifasını istedikleri kadar Dursun'un ve yönetimin istifasını 10 da 1'i bile kadar istemediler şimdiye dek.

Birşey eklemeyi unuttum.

Adamların derdi Galatasaray değil kendi menfaatleri. Ne zaman bunlara laf atılmaya başladı o zaman da bunlar istifa mistifa diye azıcık ses çıkardılar yönetime. Ataman olayında da laf kendilerine gelince ses çıkıyor.

Galatasaray zerre umurlarında değil hatta Ultraslana daha çok önem veriyorlar.

Birşey eklemeyi unuttum.

Adamların derdi Galatasaray değil kendi menfaatleri. Ne zaman bunlara laf atılmaya başladı o zaman da bunlar istifa mistifa diye azıcık ses çıkardılar yönetime. Ataman olayında da laf kendilerine gelince ses çıkıyor.

Galatasaray zerre umurlarında değil hatta Ultraslana daha çok önem veriyorlar.

Aynen öyle.

Sorsunlar,Ultraslan dünyanın en iyi taraftar grubu mu olsun yoksa Galatasaray mı şampiyon olsun diye,bence o baştakiler ilkini seçer.Ürünleri olsun pankartları olsun Galatasaray'dan çok uA ismi var zaten.

Üst Alt