Ergin Ataman: "Benim çapulcu dediğim taraftar değil sadece o grup" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ergin Ataman: "Benim çapulcu dediğim taraftar değil sadece o grup"

fft81_mf2235211.Jpeg

Galatasaray Odeabank Başantrenörü Ergin Ataman, Beyaz Futbol programına katılarak önemli açıklamalar yaptı.

Ergin Ataman:
İyi oynadığımız bir maçı kaybettik. Derbi maçıydı, rakip güçlü. Maçın sonunu bizden daha becerikli oynadılar. Tebrik ediyoruz.

Ergin Ataman: Beş yıl boyunca Galatasaray'a yaptığım hizmetlerin ardından bu maçta istifaya çağrılmayı hak ettiğimi düşünmüyorum.

Ergin Ataman: Maçı kaybedeceğimizi anlayınca bir grup böyle bir tepki verdi. Ben bunu ihanet olarak görüyorum.

Ergin Ataman: Real Madrid karşısında 15 sayı öndeyken de aynı grup 'Yönetim istifa, Ergin Ataman istifa' diyordu.

Ergin Ataman: Bu grup geçen sene Uşak'ta ailelere saldırdı, sis bombaları vs. attı. Polise bunları burada istemiyorum demiştim. Herkes şahit.

Ergin Ataman: Galatasaray taraftarı beni istediği gibi eleştirebilir, protesto edebilir. Benim çapulcu dediğim taraftar değil sadece o grup.

Ergin Ataman: Federasyon başkanına, Aziz Yıldırım'a ana avrat küfür ettiklerinde mola alıp 'Yeter artık kesin' dediğimde tehdit edildim.

Ergin Ataman: Orada mola alınca küfürlerin kesilmesini istedim bana tribün liderleri sen çekip gideceksin dediler.

Ergin Ataman: Ben Galatasaray taraftarını tanırım. Grupları tanımam.

Ergin Ataman: Ben geri adım falan da atmam. Varsın bir grup taraftar Abdi İpekçi'yi benim için cehenneme çevirmeye çalışsın.

Ergin Ataman: Beş yıl boyunca hiçbir yönetimin, başkanın arkasına sığınmadım. En zorlu deplasmanlardan başım dik şekilde çıktım.

Ergin Ataman: Ben bugüne kadar çok cehennemden çıktım. Rakip taraftarlara olduğu gibi onlara karşı da dik dururum.

Ergin Ataman: Ben Galatasaray için Milli Takım'ı reddettim. Bu takımı asla satmadım, satmam.

Ergin Ataman: Bizim EuroCup zaferimizi kimse küçümsemesin. Kim o, Fenerbahçe'yi temsil eden yorumcu? Abdülkadir Bey lütfen... (Beyaz Futbol)

Ergin Ataman: Beşiktaş yöneticisi Şeref Yalçın, benim çok yakın arkadaşımdır. Bir Galatasaray taraftarıyla telefonda görüştürdü beni.

Ergin Ataman: Karşımdaki kişi "Hocam bizim tepkimiz size değil yönetime" dedi. Ben de 'Benim de Galatasaraylılarla sorunum olamaz" dedim.

PORTAL HABERİ

Son düzenleme:
okumanıza gerek yok

Ergin Ataman: Federasyon başkanına, Aziz Yıldırım'a ana avrat küfür ettiklerinde mola alıp 'Yeter artık kesin' dediğimde tehdit edildim.

Ahmet Çakar: Tanımadığınız kişiyle neden telefonda konuşuyorsunuz?

Ergin Ataman: Telefonum binlerce taraftarda var hepsine de cevap veririm

ultrAslan'ın başkanı hala veysel giley mi geçen gün bi yerde eski ultrAslan başkanı veysel giley diye birşey okudum o yüzden soruyorum arkadaşlar...

Ergin Ataman: EuroCup'ı kazandık törende Dursun Özbek istifa diye bağırdılar. Basketbolla futbolu lütfen ayıralım.

Ergin Ataman: Basketbol salonları elittir. Aileler maçı izlemeye gelir. Dakikalarca küfür edilmesine karşıyım.

:wink-new:

Ergin Ataman: "Bana 'Gergin' Ataman diyorlar. Gülüyorum, normal. Sahada her hoca gergin olur. Bugün Obra çok mu relakstı?"
Ergin Ataman: "Datome için Obradovic'ten özür diledim. Bunu yapanların insan olmadığını söyledim. Zaten bu yüzden bu kadar tepki çekiyorum."
Ergin Ataman: "Hiçbir kulüple görüşmem olmadı. Sadece yazın TBF ile Milli takım için görüştüm. Ama Galatasaray'ı bırakmamak için reddettim."
Ergin Ataman: "Bugün de söyledim. Eğer yönetim isterse 5 yıl da sözleşme imzalarım."

Ergin hocam cok hakli. Ultraslan kudurmus kopek gibi Ergin hocama saldiracagina gitsin Floryayi bassin. Son 20 yilimizin basketbol tarihi sadece Ergin Atamandan ibaret. Bir sene basarisiz olmasi bu gercegi degistirmez

Ultraaslan denen vampir surusune yem edilmemeli hoca.

Kerhen yönetim istifa diyenler söz konusu Ataman olunca desibel rekoru kirarlar.

Menfaatci it sürüsü.

Nazif konusmasa sucuk ekmeğe devam ediyorlardı

Üst Alt