Ergin Ataman Galatasaray Yolunda | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ergin Ataman Galatasaray Yolunda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

689f9gs2.jpg

VATAN’a konuşan Aysal, Beşiktaş Milangaz’ın koçuna talip olduklarını resmen açıkladı.

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: Ergin Ataman Galatasaray Yolunda

bu adamı önceden beri istiyordum. sienadan gİtmeseydi şimdi bu adam konuşuluyordu. atılımları o attı sonra yardımcısı servete kondu.

İnşallah. Madem Mahmuti gitti, en az onun kadar iyi birini getirmemiz gerekli. Ergin Ataman bu şartlara uygun bir isim.

ergin ataman ‏@erginataman

Arkadaslar transfer donemlerinde bir suru spekulasyon cikar. Bunlara itibar etmeyin

Galatasaraylıymış kendisi ama Milangaz seneye Euroleague'e direk gidecek. Bu kadar iyi bir kadroyu bırakıp bize geleceğini sanmıyorum. Üstteki twitte de belirttiği üzere pek gönüllü değil gibi bu transfere.

ergin ataman ‏@erginataman

Arkadaslar transfer donemlerinde bir suru spekulasyon cikar. Bunlara itibar etmeyin

Galatasaraylıymış kendisi ama Milangaz seneye Euroleague'e direk gidecek. Bu kadar iyi bir kadroyu bırakıp bize geleceğini sanmıyorum. Üstteki twitte de belirttiği üzere pek gönüllü değil gibi bu transfere.
bencede gelmez euroligde olmak istiyorum diyordu kalır takımda.

Milangaz devam edecek. Ataman Beşiktaş'ta devam edecek. Beşiktaş'la devam etmeyecek olsa dahi bizi gelmezdi. Yurt dışına giderdi büyük ihtimal.

Sövdüğümüz adamı,sevdiğimiz adamın yerine getiren şahıslara artık sadece pes diyorum PES!!

Kendisinin Fanatik Galatasaray'li oldugunu unutmayalim, bizim taraftarin küfür etmedigi kisi yok zaten.

Her maç ana-bacı sövdüğümüz, Nevriye Yılmaz'a transferine tepki yok :eek: Mahmuti'ye Efes'teyken küfür edilmediğini nereden bilelim ? Ya da Mahmuti Fener'e gider de hoşunuza gitmeyecek bir hareket yaparsa tepki vermez misiniz ? Ya da sallayın hepsini, Mahmuti Fener'e giderse "aslan yürekli" hocamız olarak mı kalacak ? Bırakın, yok gerizekalı demişiz, yok mola almış falan filan.

Örnekleri istemeyerek Mahmuti üzerinden vermek zorunda kaldım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt