Ergin Ataman, Galatasaray’la Anlaştı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cbf6cengin-ataman-besiktas-milangaz.jpg
Siyah-beyazlılarda antrenör Ergin Ataman takımdan ayrıldı...Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Ergin Ataman, Galatasaray’la Anlaştıhasta galatasaraylı olduğu söyleniyor ne derece doğru bilemem ama.
 
Cevap: Ergin Ataman, Galatasaray’la AnlaştıÇok başarılı olabilir, inşallah da olur tabii. Ancak ben bu adamı çok antipatik buluyorum. :( Yine de eğer koçumuz olacaksa, kendisine üstün başarılar diliyorum.
 
Cevap: Ergin Ataman, Galatasaray’la AnlaştıHaber içeriği Necati kardeşimizin avatarıyla sanki Oktay Mahmuti vs Ergin Ataman gibi olmuş :D
 
Cevap: Ergin Ataman, Galatasaray’la AnlaştıBenim bu konuda anlamadığım, bir sponsora neden odaklanıldığıdır? Zaten bu sezon EL'de mücadele edecekler ve bu takım geçtiğimiz sezon Avrupa Kupası dahil 3 kupa ile tamamladı. Bu takıma EL'de sponsor mu bulamayacaklarını düşünüyorlar, ne yani bunun aslı?
 
Cevap: Ergin Ataman, Galatasaray’la AnlaştıBenim bu konuda anlamadığım, bir sponsora neden odaklanıldığıdır? Zaten bu sezon EL'de mücadele edecekler ve bu takım geçtiğimiz sezon Avrupa Kupası dahil 3 kupa ile tamamladı. Bu takıma EL'de sponsor mu bulamayacaklarını düşünüyorlar,ne yani bunun aslı?BJK zaten çöküş içinde milangaz ciddi bir para veriyodu sanırım bu sene sponsorluktan çekilirse arroyo falan kalmaz maaliyetleri şu şartlardaki bjkyi aşar
 
Cevap: Ergin Ataman, Galatasaray’la AnlaştıORHUN GENCER™ ‏@OrhunGencer

Benim duyduğum Ergin Ataman Gs ile görüşmüş süre istemiş.. BJK olmayınca iş imzaya kaldı..3 yıllık 2,250,000 Euro..Oha ortaya rakamlar çıktığına göre iş hakikaten imzaya kaldı galiba.
 
Cevap: Ergin Ataman, Galatasaray’la Anlaştıergin atamanda sizin gibi benim gibi galatasaraylı geleceği bakıp bu haber doğruysa destek olmak lazım
 
Cevap: Ergin Ataman, Galatasaray’la AnlaştıBJK zaten çöküş içinde milangaz ciddi bir para veriyodu sanırım bu sene sponsorluktan çekilirse arroyo falan kalmaz maaliyetleri şu şartlardaki bjkyi aşarBurası tamam da, ee bu takımı sahiplenecek bir sponsor bulamayacaklar mı? Milangaz kadar ciddi bir destek verebilecek? Skandal o zaman, büyük ayıp..
 
Cevap: Ergin Ataman, Galatasaray’la AnlaştıSaçma sapan konuşuyorsunuz yok hayırlı olsun fln...Bizim yöntimdeki adi insanlar yüzünden basketbolda ki imparotorumuzu kaybettik.Bu yönetimde çok gereksiz insanlar var.Bu olayı ben hala sindiremiyorum.Millet nasıl bu kadar kolay Oktay Mahmudi'yi unuttu, anlayamıyorum.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt