Ergin Ataman: "Gerçekleri tarih yazar! Biz şampiyon olacağız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, Fenerbahçe Beko'ya 85-69 mağlup oldukları maçtan sonra açıklamalarda bulundu.

5b0f092fae298b43cd1dacb7

Fenerbahçe Beko´nun kendi sahasında Anadolu Efes´i 85-69 mağlup ettiği müsabakanın ardından Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

"ŞAMPİYON OLACAĞIZ"
Bugün şampiyon olamadıkları için üzgün olmadığını kaydeden Ataman, “Evet bu akşam şampiyon olamadık. Ama hiç de üzgün değilim. 22 yıllık basketbol kariyerimde, Türkiye´de 20´ye yakın, Avrupa´da 4 final oynadım. Avrupa´da 3´ünü kazandım, birini kaybettim. Bütün şampiyonluk maçlarında, ailem, çocuklarım hep salondaydı. Çoğunda kazandık, birlikte kutladık. Ama hep salondalardı. Bugün de istediler ama ben bugün getiremedim. Fenerbahçe´nin tüm heyetinin ailelerini Sinan Erdem´e davet ediyorum. Evet çok güzel bir seri oynanıyor, belki de Türk basketbol tarihinde play-offlardaki en muhteşem serilerden biri oynanıyor. Tarihi bir seri. Sözlerimi şöyle noktalıyorum: Gerçekleri tarih yazar, tarihi de biz tüm dostlarımızla birlikte, Efes taraftarıyla birlikte, buradan çok daha güzel bir atmosfer yaratıp, ailelerimizin de olduğu yerde, biz şampiyon olacağız arkadaşlar” ifadelerini kullandı.

Skor

Üst Alt