Ergin Ataman: "İlk 8'e kalmamız büyük başarı olurdu" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ergin Ataman: "İlk 8'e kalmamız büyük başarı olurdu"

erginataman_1.jpg

Galatasaray Odeabank Başantrenörü Ergin Ataman, TRT Kent radyosuna açıklamalarda bulundu.

Ergin Ataman'ın açıklamalarından öne çıkan kısımlar şu şekilde:

"Galatasaray'ın EuroLeague'de ilk 8'e kalması zaten büyük bir başarı olurdu. Biz artık her maçı kazanmak için oynayacağız. Fenerbahçe'nin 30-35 milyon dolar. Efes ve Daçka'nın 25-30 milyon dolar. Bizim 9 milyon dolardan 1 milyon dolarlık arta kalan paramız oldu. 2 oyun kurucumuz ve uzun forvetimizle yollarımızı ayırdık. Önümüzdeki günlerde 1 transfer daha yapabiliriz. Şubat sonuna doğru düşünebiliriz. Benim 3-4 tane asistanım var. Avrupa'da ve Amerika'da kontakta olduğumuz arkadaşlarımız var. Oyuncuyu böyle seçeceğiz. Eric'i (McCollum) tutmak için yeteri kadar sert davranamadık. Bazı oyuncularla görüştük son anda vazgeçtiler. Ülkemiz şartları etkiledi. Geçen seneki Eurocup zaferi de düşüncelerimizi etkiledi. Final Four için takım kurmaya çalıştık. Hata yaptık."

Zaten sinirler tepede bi de her gün cins cins şeyler soyleyip bizi ıyice geriyor. Başarısız olunca susacaksin abicim çok mu zor. Kriz yönetimi sıfır.

Defol git be adam. Konuşmanın içinde bile F4 için takım kurmaya çalıştık deyip F8 yapmamız büyük başarı olurdu diyecek kadar dengesizleşmissin.

Ergin kapa çeneni artık.Bi bk yedin adabınla hatanı kabul et, otur oturduğun yerde.Her hafta bitçimizzz diğer rakiplerden daha az gibi ezik muhabbetine girmekten bıkmadınmı lan.Ardaya yaklaştın iticilik konusunda.

Para yoksa defol git ulan yeter her konuşmada bütçe bütçe bütçe git birader o zaman senle mi uğraşıcaz biz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu Bamberg'in falan bütçesi ne kadar acaba ? Ben mi dedim sezon başı aldığın oyun kurucularını kov diye. Biz mi dedik sakat ve içi geçmiş Krstic'i al diye. Ergin Ataman'dan başka herkes suçlu ve her şey bahane olarak söylüyor. Ayıptır yahu ! Luksa Andric ve Tutku ikilisi ile Top 8'i bir sayı ile kaybettik. Ne konuşuyor yahu !

Üst Alt