Ergin Ataman: ''NBA'den büyük bir oyuncu transfer edebiliriz'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ergin Ataman: ''NBA'den büyük bir oyuncu transfer edebiliriz''

ergin-ataman_resim.jpg

Galatasaray Odeabank'ta Başantrenör Ergin Ataman, Pınar Karşıyaka'yı yendikleri karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Odeabank, Eurocup Sekizli Finaller ikinci karşılaşmasında Pınar Karşıyaka’yı Abdi İpekçi Spor Salonu’nda ağırladı. Sarı-Kırmızılılar mücadeleden 93-65’lik skorla galip ayrılarak Eurocup’ta adını Çeyrek Final’e yazdırdı. Karşılaşmanın ardından Galatasaray Odeabank Başantrenörü Ergin Ataman açıklamalarda bulundu.

Ergin Ataman’ın açıklamaları şu şekilde:

“Bugün oyuncularım gerçek bir aslan gibi oynadılar. Hepsiyle gurur duyuyorum. Galatasaray camiası da gurur duyuyor. Bugün atmosfer, taraftar ve takım da müthişti. Euroleague bizi haksız yere organizasyonuna almadı ama adım adım kupaya gideceğimizi söylemiştik. Bunun da sinyallerini verdik. Karşıyaka hiç küçümsenecek bir takım değil ve bizi de ilk maçta yenmişlerdi. İlk periyotta başa baş bir oyun oldu ama ondan sonra sahanın hakimi bizdik. Hücumda Errick’in başlattığı performans ile diğer oyuncuların da katkısı, Chuck’ın devreye girmesi, sakatlıktan dönen Caleb’in katkı vermesiyle sahada müthiş bir basketbol vardı. Bu takım bu kupanın en büyük adayı olduğunu gösterdi. Basketbol arzusuyla, taraftarıyla bugün müthiştik. Takımı kutluyorum. Bugün maça gelen taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Galatasaray hiçbir zaman bitmez. Bitti dediği gün toparlar ve daha da yukarı çıkar. Futbol takımımız iyi gitmiyor olabilir ama basketbol takımımız asla düşmez.”

“NBA’DEN OYUNCU GETİRECEĞİZ”

“Bu takıma bir oyuncu alırsak bu çok üst düzeyde bir oyuncu olacak. Hollman da adaylar arasındaydı ama ilerlemedi. Bakarsınız NBA’den çok büyük bir oyuncu getirebiliriz. Acelemiz yok. Bizi şampiyonlukta sırtlayacak büyük bir isim hedefliyoruz. Gördüğünüz gibi takım da Caleb Green’in dönmesiyle gayet iyi durumda.

AMKSPOR

Çok meraklandım,tv8de bu yakınlar kimin maçi vardı hoca sabahlamış herhald

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt