Ergin Ataman: "Türkiye'nin en büyük hocası Fatih Terim bana başarılar mesajı attı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ergin Ataman: "Türkiye'nin en büyük hocası Fatih Terim bana başarılar mesajı attı"

Aynen renktaş otobüs olmasa bile neredeyse İstanbul'da olan bütün lise ve dengi okullara davetiye gelirdi öğrencilere verilmesi için.

Aynen öyle
Biz lisede okurken bedava maçlara götürüyorlardı bizi.Otobüslere doluşur Efes maçına giderdik.Bi gün salona gittik maçı izlemek yerine sosisli yiyen bir kızla mini bir sohbetimiz olmuş sonra birbirimizin icq larını almıştık
Lan hayat sen ne nalet bişeysin.Ömrümüz geçmiş..

Alttan alttan Tuncay Ozilhan'a da kirilmis.Zaten Tuncay'in mac sonu Ali Koc'la foto cektirmesinden belliydi bir sey oldugu.Yine de Efes kovmadikca devam edecek gibi.

Bizimkiler de gizli gizli iyi gazlamis.Para olsaydi geri alalim derdim de para olmadigi icin efeste devam etmesi daha iyi

İnşallah Tuncay'a olan kırgınlığı önümüzdeki sezonki konsantrasyonunu etkilemez. Ayrılmak istese Zenit, Kuban gibi takımlar havada kapar gibi geliyor hocayı.

Galatasaray Efes birleşmesi olsa ortada fener filan kalmaz. İlk senesinde euroleague kupasını getiririz.
Ama Tuncay Bey inat etmiş senelerdir bu birleşmeye yanaşmıyor.

Kendisi BJK lı, hatta başkanlık için adı da geçmişti. BJK-Efes birleşmesi ciddi ciddi gündeme gelmişti epey zaman önce, niyeyse olmadı?...

Bu tip adamlar geleceklerini düşünürler. Şimdi potansiyel olarak Galatasaray daha güçlü bir camia, iki camia arasında seçim yapacak olsa Galatasaray'ı seçer bana göre. Ama hiç kimseyle birleşmeye yanaşmıyor sıkıntı o.

Onlar da Pesic'i kovmaz bu saatten sonra. Milano Messina'yı getirmese onlar da sulanabilirdi mesela.

Valla ligde Real yine tokatladi.El'de kac yildir final four yok.Bir atilim lazim onlar icin.Az para da harcamiyorlar.

Fiyat/performans acisindan en kotu takim.

DwZ1PaWXQAARHtb

Tuncay Özilhan zaten kargasporlu Galatasaray düşmanı herifin teki. Sırf o yüzden Efes'in de şampiyon olmasını istemiyordum, inşallah ya biz ve hatta Beşiktaş çıkar da şu şirket takımlarının eli ayağı spordan çekilir. 7 maçın tamamını deplasman gibi oynayan camia şampiyon olsa ne olur, olmasa ne olur.

Bize antrenör yada başkan olarak gelmesi değil benim için bu yazıdan çıkardığım mesaj bu adamı hiç yere yordu üzdü gerdi k. O. Ç un feneri ve adam şampiyonluğun tadını bile çıkaramadı. Bu yalı çocuğu öyle bir ahlaksız ki kendi taraftarının mal olduğunu iyi biliyor başarısızlığı futbolda terime baskette ergin hocaya sataşarak kapatıyor. Türk takımı Avrupa nın en büyük liginde final oynuyor fenerli piçler o takımın hocasına dakikalarca küfür ediyor bu kansızların küfürünü normal karşılayıp ergin Ataman hocanın artık dayanamayıp bir susun lan orospu çocukları patlamasını dillerine dolayıp hocaya yüklendiler. Hele o semih isimli fenerli başkan yardımcısı tam bir şerefsiz. O ite göre ergin hocaymış tek sebeb basketboldaki gerginliğin. Bir camia düşünün 30 yıldır futbolun içindeyim sürekli şerefsiz haysiyetsiz yöneticiler tarafından yönetiliyor gelen gideni aratıyor.. Ergin hoca hiç sahip çıkmadı efes ben olsam bırakır giderdim biz de terime yeterince sahip çıkamadık akıl cesaret ve tecrübe çok önemli yöneticilikte Türkiye de iyi yönetici çok az hoca doğru demiş bizim asıl sıkıntımız yönetici sıkıntısı

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Başkanlık için çok erken hocam. Evvela koç olarak gelmelisin akabinde ise Terim'den sonra başkanlığa göz kırpabilirsin.

Hem yetkin hemen fanatik! Ben gibi boş beleş bir fanatik değil seviyorum bu tip adamları, Galatasaray'a ihtiyacı yok ama baş tacı ediyor, birileri de Galatasaray sayesinde bir yere gelirken üç beş kuruş için satıyor.

Üst Alt