Ergün Penbe: "Arda, Galatasaray'ı çok seviyor" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ergün Penbe: "Arda, Galatasaray'ı çok seviyor"

Türkiye'de ki medya gerçeğini hepimiz biliyoruz, bu yüzden Arda isterse meleğe dönüşsün rahat bırakmazlar. Atıyorum Arda hız sınırı 50 kilometre olan yolda 55 kilometre hız ile gidip Radara yakalansın, abartarak söylüyorum üç ay haber olur. Bunun sorumlusu ise yine Arda, çünkü bu durumun bu noktaya gelmesinde ki en büyük pay Ardanın.

Son düzenleme:
Sevgisini gidiş şekli ile göstermişti zaten, inanmıyorum samimiyetlerine. Milleti salak yerine koyuyorlar, hoş hala dönmesini çok isteyen taraftarlar da var.

Tabi ki Galatasaray'ı sever çünkü Arda'yı Arda yapan Galatasaray'dır. Şu da var eğer gerçekten Galatasaray'ı seviyorsa bizden uzak dursun ve sakın Türkiye'ye dönmeyi düşünmesin. Özellikle geçmişte yaşanılan prim krizi, uçak krizi ve en son milli maçtan çıkarken tribünlere alaycı bir şekilde sırıtması kabul edilebilir davranışlar değil.

Futbol anlamında ise zaten Selçuk'tan bir farkı olmaz. Geri dönse o da Selçuk gibi el freni olur takım için. Takım içerisinde çıkaracağı huzursuz ortamı saymıyorum bile.

Son düzenleme:
Biz de zamanında çok sevdik Arda'yı ama bizim sevdiğimiz bambaşka bir Arda Turan'dı. 66 numaralı forması vardı, ufak tefekti, burnu havada değildi, egosu yoktu, sadece futboluyla gündeme gelen bir futbolcuydu. Hamburg maçından sonra taraftardan özür dileyecek kadar alçak gönüllüydü. Ağlamaklı verdiği röportajla da Galatasaray'a gönülden bağlıydı. Gazeteci döven, Milli maçta oyundan çıkarken taraftara sırıtan bir adama dönüşen Arda'yı istemiyoruz.

Arda kaptan n'olursun Galatasarayımızdan nefret et de git FBJK ı sev, mümkünse o takımların kadrosuna gir, lutfen, hiç gücenmem şahsen!...

Bu herif -Maazallah- bizim takıma transfer olsa da iki maç iyi oynasa, üçüncü maçta Gomis-fernando-Muslera' ya ayar vermeye kalkışır, takım ruhunun içine sıçar. 2.5 ay sonra 31 yaşını doldurmuş olacak, yeterince tanıyoruz, bu saatten sonra akıllanacağını ummak düpedüz ahmaklıktır. 'Adam' yaptığı her saçmalıkta kendisini mutlak haklı görüyorken kendisini nasıl düzeltsin?, eşyanın tabiatına aykırı...

Üst Alt