# Eric Gerets | Teknik Direktör Adayı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Eric Gerets | Teknik Direktör Adayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Gerets: "Bir yere gitmiyorum"

Fatih Terim gelmesin abi yaa! SAdece kameralara hareket yapıcak adam. Lucescu veya Gerets varken Fatih Terim ne!

Çok iyi oldu çokta güzel iyi oldu.Lucescudan başka bizi toparlayacak bir adam olduğunu sanmıyorum şuanda.İnşallah Luce gelir.

Yenilik lazim. Gerets degilmiydi bizi marseille icin birakan? Eger terim'i getirirse yeni yonetim, onlarinda Polattan farki kalmaz. Verdigimiz 2inci sanslar yuzunden dahada battik...

Yuh ya Fatih Terim begenmeyebilirsin kisilik olarak ama bu kadar degil yani.

Avatarın da UEFA kupası zaferinin fotosu var :D

UEFA'yı avatarımda o kupayı kaldıran futbolcular kazandı bana göre. O kadro uyumunun başına en kötü teknik adam gelse başarılı olurdu. Milli takımla olan başarısı ise şans ve futbolcuların hırsıydı bana göre.

UEFA'yı avatarımda o kupayı kaldıran futbolcular kazandı bana göre. O kadro uyumunun başına en kötü teknik adam gelse başarılı olurdu. Milli takımla olan başarısı ise şans ve futbolcuların hırsıydı bana göre.

Saygı duyarım. Ama o kadar basit degil hersey :=)

Yessss.... :D

O takim nasil oturdu yahu ,yercekimi ile mi ?¿

Tamam terim devri bence de bitti ama, o donemde bitik ti demek absurd be.

Yenilik lazim. Gerets degilmiydi bizi marseille icin birakan? Eger terim'i getirirse yeni yonetim, onlarinda Polattan farki kalmaz. Verdigimiz 2inci sanslar yuzunden dahada battik...

gerets'i biz kovaladık :)

haklı olabilirsin ama bazıları ikinci şansı hak ediyor bence. ilk aklıma gelenler de lucescu ve gerets. luce'yi de kovaladık şimdi gelmez bize diyoruz :)

bir de skibbe var. iyiydi be o da. seviyordum :) tabii geliyor deseler sevinmem o ayrı :)

Yerli kalitesini "kısa" sürede tek toparlayacak adam Terim'dir. Luce ise diger yandan adam edemeyecegi, kullanamayacagı topcu yok. Begenmediginiz Barıs, Cana ile birlikte has adamı olur orta sahada.

Uğur yatacak yerin yok Uğuuuuuuuuuurrrrrr. :D:D Ama ben zaten bişey farkettim. 1990 dan sonra doğan gençler Fatih Terim'e uyuz oluyor. Hiç sevmiyorlar

yani diyorsun ki ebnde yapardim uefa sampiyonu

hadi hadi haDİ yeme bizi ı)

yok rijkaard olmasada quardiola olmasada barca boyle oynardi degilmi

haksizlik yapmayin

Gelme hocam gelme. Hayatının en acı sezonunu yaşattın Fb'ye. Şimdi bile o sezonun tedirginliğini yaşıyorlar.Böyle yaptın diye kovarcasına gönderdiler seni buralardan. Ben olsam da gelmem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt