Eric Gerets - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eric Gerets

Ümit Karan, Hakan Sükür, Necati Ates, Hasan Kabze´nin ayna anda sahada oldugu maclari hatirladikca, sende zevkin doruk noktasina ulasiyormusun Sükrüm ? Erciyez maci, dakika 70 civari, durum 2:2, sahada Ümit ve Necati var, hoca gidip ard arda Hakan ve Hasan Kabze´yi dahil ediyor oyuna, ve mac 4:2 lehimize sonuclaniyor.

Nerelerdesin reis... ?:(:sleep:

Kendisinin şampiyon yaptığı 2005-06'da tam 83 puan almışız. O zaman lig kolay demeyin.. Ertesi sene şampiyon Fener 70 puanı ancak yapmıştı.

Bu sene tüm maçları kazansak ancak 78 olabiliyoruz. Ne derece büyük iş yaptığı her geçen gün daha net anlaşılıyor Gerets'in.

fb de 82 almisti o sene
ondan onceki sezon da gercek imparator hagiyle 76 almisiz ki arda ve saidou yoktu o takimda
geretsin ne oldugu 2006 2007 sezonunda ortaya cikmistir aka FRAUD

Kendisinin şampiyon yaptığı 2005-06'da tam 83 puan almışız. O zaman lig kolay demeyin.. Ertesi sene şampiyon Fener 70 puanı ancak yapmıştı.

Bu sene tüm maçları kazansak ancak 78 olabiliyoruz. Ne derece büyük iş yaptığı her geçen gün daha net anlaşılıyor Gerets'in.
Ayrıca o sezon Fb'nin kadrosundan fersah fersah gerideydik. Şimdiki gibi favori değildik. Bunu da göz önünde bulundurursak Gerets'in yaptığı Terim'in yaptıklarından daha büyük tebriği hakediyor. Çünkü Terim bizim başımızdayken ligin en iyi kadrosu hep bizde oluyor.

Ayrıca o sezon Fb'nin kadrosundan fersah fersah gerideydik. Şimdiki gibi favori değildik. Bunu da göz önünde bulundurursak Gerets'in yaptığı Terim'in yaptıklarından daha büyük tebriği hakediyor. Çünkü Terim bizim başımızdayken ligin en iyi kadrosu hep bizde oluyor.
o dönem en iyi hucum hattı ve savunma bizde değil miydi. kalede öyle
bekler kıyaslanmaz belkide takımın en büyük zaafıydı. ama aynı şampiyonluğu terim alsa fenerin mallığına aldık tesadüfen olduk denirdi

bence Hagi'ye de 2005'te haksızlık edildi. Terim'in leş ettiği kadroyu aldı 2004'te.. Sırf 100.yılımız diye adama müthiş baskı yüklendi. Türkiye Kupası'nı Fener'i ezip aldı, ligde de 76 puan yaptı.

Deplasman Kayseri ve içeride Gençler maçında kaybedilen 5 puan yüzünden şampiyonluk gitti.

hagiye haksızlık edildi de şampiyonluığa mal olan içerideki gencler macını da maalsef kendi vermişti.
orada hakan aldı kelleyi zaten

o dönem en iyi hucum hattı ve savunma bizde değil miydi. kalede öyle
bekler kıyaslanmaz belkide takımın en büyük zaafıydı. ama aynı şampiyonluğu terim alsa fenerin mallığına aldık tesadüfen olduk denirdi
En iyi hücum hattı bizde değildi. Kağıt üzerinde Anelka'lı Alex'li Nobre'li Appiah'lı takım daha iyiydi. Savunma olarak da Luciano daha sağlamdı.

En iyi hücum hattı bizde değildi. Kağıt üzerinde Anelka'lı Alex'li Nobre'li Appiah'lı takım daha iyiydi. Savunma olarak da Luciano daha sağlamdı.
ümit karan kacıncı haftada sakatlandı hatırlamıyorum ama efsane işler cıkartıyordu necati hakan hasan az buz işler yapmıyordu
song tomas uyumu. pek beğenmesemde iliç.
ha onca yokluk içerisinde en özel şampiyonluktur tabi
maddi olarak heriflerin cok altındaydık ucaktan floryaya atılan yardım sandıkları karikatürleri vs yapılıyordu ama en başta dediğim gibi hucüm hattı bana göre en iyisiydi.

ümit karan kacıncı haftada sakatlandı hatırlamıyorum ama efsane işler cıkartıyordu necati hakan hasan az buz işler yapmıyordu
maddi olarak heriflerin cok altındaydık ucaktan floryaya atılan yardım sandıkları karikatürleri vs yapılıyordu ama en başta dediğim gibi hucüm hattı bana göre en iyisiydi.
orta sahası heinz ve inamoto değil mi bu kadronun

Hücum hattımız onlara göre daha iyi iş çıkardı ancak 1 sezonluk performanslarla iyi demek doğru bir yaklaşım değil. Sezon başında onlar favoriydi. Biz ilk 3'e girsek yeter diyorduk sonra ilk haftalarda üst üste gelen galibiyetler sonrası havaya girdik. Aynı Leicester'in şampiyon olduğu sezon gibi. Kimse şampiyonluk beklemiyordu ama iyi gittikten sonra güzel bir hava yakalandı ve o havayla kazanıldı zaten bazı maçlar. Fb'nin kadrosu daha iyiydi her yönden. Ama beklentileri veremediler tabi o ayrı. 07/08 sezonunda da Fb'nin bizden iyi kadrosu vardı. Şampiyon olduk diye onlardan iyi kadromuz var diyemeyiz.

Hücum hattımız onlara göre daha iyi iş çıkardı ancak 1 sezonluk performanslarla iyi demek doğru bir yaklaşım değil. Sezon başında onlar favoriydi. Biz ilk 3'e girsek yeter diyorduk sonra ilk haftalarda üst üste gelen galibiyetler sonrası havaya girdik. Aynı Leicester'in şampiyon olduğu sezon gibi. Kimse şampiyonluk beklemiyordu ama iyi gittikten sonra güzel bir hava yakalandı ve o havayla kazanıldı zaten bazı maçlar. Fb'nin kadrosu daha iyiydi her yönden. Ama beklentileri veremediler tabi o ayrı. 07/08 sezonunda da Fb'nin bizden iyi kadrosu vardı. Şampiyon olduk diye onlardan iyi kadromuz var diyemeyiz.
onlardan iyi kadromuz var demiyorum zaten yasin hücum oyuncularımız bana göre daha iyiydi diyorum. bidefa ortasahada sadece saido oynuyordu oradan bile kadronun komple daha iyi olması imkansız hale geliyor.

heinz inamoto ayri sezonlar yaw
ergun p ortada oynuyordu kel altan vardi imparator saidou vardi 1-2 herif daha vardi heral.
doğrudur, yokluk zamanlarımız ve orta saha denince aklıma direk nedense heinz ve inamoto geliyor, inamoto gerçi m. topal, yaser yıldız vs birlikte gelmişti galiba da işte dediğim gibi bilincimde nedense böyle yerleşmiş yanlış bir algı var ondan sordum, kel altan deyince de sen kel volkan vardı muhtemelen o da çok başka sezondur

Üst Alt