Eric Gerets - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eric Gerets

Cevap: # Eric Gerets

gerets.jpg

Fenerbahçe maçlarını kazanan her Teknik Direktör makbulümdür :D

Laf aramızda "Gerets'in" gidişine gerçekten üzüldüm..​

Gerets'in de zaman zaman hataları vardı ama Mourinho bile hata yapıyor.Duruşuyla,adamlığıyla,antrenör kalitesi bakımıyla bize yakışan bir insan Gerets.Kıymetini bilemedik.

Kewell --> Capusca

Lincoln --> Ilıc

Topal --> İmamotu

Bi kere kutsal Galatasaray formasını giymiş biriyle bu şekilde dalga geçmen çok ayıp ve çok yanlış.

2. olarak da Eric Gerets'i bende sever ve takdir ederim fakat M.Topal için bir fenerbahçe maçında " Onlarda Mehmet Aurelio biz de ise Mehmet Topal var."diye bi demeci var.Yani M.Topal onun döneminde de var ancak kendisi faydalanamadı.

GS forması giyen insan insanüstü felan birisi mi oluyor ? Yapmayın Allah aşkına.. şuç bende değil böyle adamları alıp dalga geçtirenlerde. Rezilliğimizi görelim diye yazdım ! Veya Hamburg veya Bordeaux maçında ZaRbi yazmam gibi. Şu anda bile iğrenç bir durumdayız:

Nonda, Ümit, Sabri !?

Emin ol benim içinde kutsal ama adı üstünde o forma ve o isim " Galatasaray " ismi kutsal. Yani içindeki toptan çakmayan futbolcular kutsal değil.

Bi kere kutsal Galatasaray formasını giymiş biriyle bu şekilde dalga geçmen çok ayıp ve çok yanlış.

2. olarak da Eric Gerets'i bende sever ve takdir ederim fakat M.Topal için bir fenerbahçe maçında " Onlarda Mehmet Aurelio biz de ise Mehmet Topal var."diye bi demeci var.Yani M.Topal onun döneminde de var ancak kendisi faydalanamadı.

O mesajı görünce aynısını ben diyecektim renkdaş.

Mehmet Topala dedikleri gerçekten çok saygısızcaydı ve bu saygısızca söz bize Mehmet Topalı kazandırdı.

Herşeye rağmen teşekkür ederim o zamanki küçük,kötü bir lafla bize büyük Bir Mehmet kazandırdığı için.

Hiç kimse 4-4'lük değil.Kaldı ki o dönemki performanslarına baktığımızda öyleydi.Şimdi herkes Mehmet Güven'e daha ağırını söylüyor.

Hiçbir zaman unutmayacağım bir adam çok seviyordum Gerets'i duruşu karizması harikaydı,hele Saraçoğlu stadında alnına bozuk para gelip kan akınca dimdik ayakta duruşu ve maç sonu konuşmaları;Ben o anda sahadan takımımı çekebilirdim ama taraftarların başı önde yürümesini istemediğim için orada öylece durmayı tercih ettim'' Elbet birgün buluşacağız Gerets!

Hiçbir zaman unutmayacağım bir adam çok seviyordum Gerets'i duruşu karizması harikaydı,hele Saraçoğlu stadında alnına bozuk para gelip kan akınca dimdik ayakta duruşu ve maç sonu konuşmaları;Ben o anda sahadan takımımı çekebilirdim ama taraftarların başı önde yürümesini istemediğim için orada öylece durmayı tercih ettim'' Elbet birgün buluşacağız Gerets!

Bir dahaki yönetimin Gerets'i takımın başına getirmesini istiyorum.

Adnan Polat kina yaksin. Gerets Marsilya'yi sampiyonluga kosturuyor ve Lyon'un 7 yillik sampiyonluk serisine son vermek üzere. Su an Lyon maglup ve böyle bitmesi durumunda liderligi 2 puanla ele geçirecek. Belçika milli takiminin en ciddi teknik direktör adayi.

Sezon sonunda yolla Bülent Korkmaz'i baska hoca ara. Bir sezon daha Gerets'e süre versen ne olurdu, hazir sözlesmesini de uzatmisken...

karizmasını, adamlığını, felsefesini geçtim, sadece elimizdeki kadroya bakarak Eric Gerets biçilmiş kaftandı. gerçekten yazık oldu...

Üst Alt