Eric Gerets - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eric Gerets

6-0 dahil tarihte Fenere 4-0 ezildiğimiz maçtan daha beter maç yoktur.

Acayip kadroları vardı, o gün acayip top oynadılar.

Ama biz şampiyon olduk.
4-0 anelkalı maç mı reyz, yaş küçüktü o zaman fenerli komşuların evinde izlemiştim nefret etmiştim takımdan, fenerliler sahada dalga geçiyordu. Anelka direk dibinden atmıştı yanlış hatırlamıyorsam

4-0 anelkalı maç mı reyz, yaş küçüktü o zaman fenerli komşuların evinde izlemiştim nefret etmiştim takımdan, fenerliler sahada dalga geçiyordu. Anelka direk dibinden atmıştı yanlış hatırlamıyorsam
Ben lisede yatılıydım, konferans salonunda sistemi falan ben kurardım, bayağı da uğraştırırdı o dönemler projeksiyon zart zurt. Arkadaşın en son yanımdayken "bizi çoğaltacaklar." dediğini hatırlıyorum gözümü açtığımda 4-0dı.

Hikayenin sonunda gülen biz olduk ama tabii.

Bir kaç sene önce beyin kanaması geçirmiş, şimdi daha yeni ögrendim. Hiç haberim yoktu. Sağlığı kötüye doğru gidiyormuş. Üzüldüm, benim için Terim'den sonra 2ci efsane teknik direktörümüz.

Sadece kazandığı şampiyonluk hikayesi alnının kanı ve uzatma dakikalarıyla en değerli ama en değerli türkiye şampiyonluklarımızdan ilk 5 e kesinlikle aday olacak karizmasıyla duruşuyla purosuyla her zaman hatırlanacak be unutulmayacak Belçikalı aslan! Unutmayız seni geniş omuzlu dik duruşlu yiğit!!!

Üst Alt