# Erik Lamela | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Erik Lamela

Arkadaslar taniyan var mi bilmiyorum ama yakinda adini cok duyacagimiz bir oyuncu.

River Plate'de oynuyor. Yasida sadece 19 sanirim. Aysal baba alsa bu cocugu..

[video=youtube;pWe0HPlTjmc]https://www.youtube.com/watch?v=pWe0HPlTjmc&feature=related[/video]

Cevap: Erik Lamela

Sol ayaklı olduğuna göre yeni Maradona dır.

55573_ori_erik_lamela.jpg

Formica ne bu ne usta?

Bu cocuk Bayern'le Milanla aniliyor..

Daha 19 yaşında adam.Çok riskli transfer.Bizim tecrübeli,karakterli adamlara ihtiyacımız var.Eğer omurgayı sağlam kurabilirsek 1-2 tane genç futbolcuyla kadroyu tamamlarız.Ama daha takımın omurgası belli değil.Öncelik karakterli ve tecrübeli adamlar olmalı

Daha 19 yaşında adam.Çok riskli transfer.Bizim tecrübeli,karakterli adamlara ihtiyacımız var.Eğer omurgayı sağlam kurabilirsek 1-2 tane genç futbolcuyla kadroyu tamamlarız.Ama daha takımın omurgası belli değil.Öncelik karakterli ve tecrübeli adamlar olmalı

Baki, ama lutfen alalim..Israr ediyorum.

Büyük ihtimalle Milan alacak. Şu aralar menajeri ile ciddi pazarlıklar yapıldığını duymuştum. Sanırım Ganso 2. planda kaldı..

Bu tarz adamları Atletico Madrid, Porto,Benfica alır, bizim ülkede böyle transferler yapmak yasak!!

Aslında oturmuş bir kadromuz olsa her sene klüp politikası olarak böyle bir adam alınabilir. O zaman risk alma hakkımız olur. Bu sezon malesef herşey çok kritik. Camia büyük beklentide. Mükemmel ama uyum sağlayamadığı için performans veremeyecek genç futbolcuya tahammül etmemiz çok zor. Ha keşke yapabilecek kadar karakterli bir toplum olsak. Ama kesinlikle bu transfer alışkanlığı uzun vadede yerleşmeli ve bir klüp politikası haline gelmeli.

Lamela çok kaliteli bir oyuncu, Milan'a gitmesi gündemde ancak Milan Ganso olmazsa bu adamı düşünüyor bildiğim kadarıyla. Bence çok kaliteli ve gelecek vaadeden bir oyuncu, biz böyle oyuncuları almadıkça bu adamlar hep iyi takımlara gittiler daha sonra.

Aslında oturmuş bir kadromuz olsa her sene klüp politikası olarak böyle bir adam alınabilir. O zaman risk alma hakkımız olur. Bu sezon malesef herşey çok kritik. Camia büyük beklentide. Mükemmel ama uyum sağlayamadığı için performans veremeyecek genç futbolcuya tahammül etmemiz çok zor. Ha keşke yapabilecek kadar karakterli bir toplum olsak. Ama kesinlikle bu transfer alışkanlığı uzun vadede yerleşmeli ve bir klüp politikası haline gelmeli.

Benim düşüncelerim de bu yönde ama bizim ülkede bu zamana kadar gördüğümüz şu ki, yönetimler, menajerlerin elinde oyuncak olduğudur. Yapılanmanın sıfır olduğu bir toplumda olmayacak transferler bunlar, Bülent Korkmaz takımın başındayken Sarp'ı istedi, yönetim de aldı, ama sezon sonunda Korkmaz'ın görevine son verilip Rijkaard getirildi, adam nerden bilsin Sarp'ın kendisiyle aynı dönemde transfer edildiğini =))

Bonservisinin bir yatırımcı tarafından 14 milyon euro'ya alındığını okumuştum. Yani ister beğenin, ister beğenmeyin zaten alamayız, fazlaca maliyetli bir isim.

Üst Alt