Erkek Basketbol Takımı İlk 5'imiz Nasıl Olmalı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erkek Basketbol Takımı İlk 5'imiz Nasıl Olmalı?

Cevap: Erkek Basketbol Takımı İlk 5'imiz Nasıl Olmalı?

birsey soracam mac icinde bu adamlar degismiyormu degisiyorsa bu konunun amaci NEDIR

Biriey sormak istiyorum. Mazur görün maçlarımızı takip ediyorum.

Ama geçen bejeke-telekom transferleri sonrası herkes şansımızın düşük olduğunu ve kötü olduğumuzu söyledi. Lakin ben kadrodaki (yeni) isimlerin geçen seneki takıma göre çok - çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. Yanlış mıyım merak ettim ? Yoksa kötüleştik mi :S

Kötüleşmedikte yeteri kadar ilerlediğimiz söylenemez. 3 ve 5 numaralı pozisyonlarda durumumuz iç acıcı değil.

adamlar duzeldi demisler iste reyiş :eek:

Yok bu başlık için değil Hayri.

Bejeke ve Telekom'un son transferleri konuları altında bizim kadro için pek aşina olmadığım (muhtemelen Basketbol seven üyeler) isimler bizim kadronun yetersiz kaldığını ve transfer politikamızı eleştirmişler.

Şahsi fikrim daha iyi ve tecrübeli isimlerin alındığı eksik olan kalitenin kotarılıdğıdır.

Yok bu başlık için değil Hayri.

Bejeke ve Telekom'un son transferleri konuları altında bizim kadro için pek aşina olmadığım (muhtemelen Basketbol seven üyeler) isimler bizim kadronun yetersiz kaldığını ve transfer politikamızı eleştirmişler.

Şahsi fikrim daha iyi ve tecrübeli isimlerin alındığı eksik olan kalitenin kotarılıdğıdır.

pivot yok diyolar onu biliyorum dahasini da bilmem..........

Pivot yok derken ilk beşte kullanabileceğimiz saf pivot yok demek istiyor sanırım H.Cund. Yoksa Andric ve Sertac, pivottur. Fakat ikiside yedek hatta Sertac kopmus maclarda oynayacak :)

Üst Alt