Erkek Basketbol Takımı Transfer Haberleri


Yeni nöbet konumuz hayırlı olsun. Umarım hem ligde hem de Avrupa'da iyi işler yapabileceğimiz kadroların kurulması temenniyle.

İlk duyum benden olsun, Fransız medyası ve Sportando'ya göre Blake Schilb Galatasarayımız'da.
 
Eğer anlaştığımız söylenen 4 isim Sofo,Nelson,Sanders,Green doğruysa tek eksik atletik bir pivot olur o da gelirse seneye Eurocup'ın en iddialı takımlarından oluruz.
 
@ASYSokakBASKET: Galatasaray’da Blake Schilb transferi bitti. Amerikalı oyuncu önümüzdeki sene Sarı-Kırmızılı formayı giyecek.
 
Schilb mi Rakim Sanders mı desem hangisini tercih ederdin ?
Kıyaslamak bence ayıp olur, Sanders kötü oyuncu demiyorum kesinlikle ama Schilb büyük oyuncu, Hawkins-Kirksay versiyonundan, oyun kurucu oynar, perdeden çıkar sokar, içeri yüklenir, ribaunt çeker, yani ne istersen verir, her takıma 1 tane hep böyle oyuncu lazım, örneğin Schilb istese her sezon 18 sayı ort. oynar ama takıma göre oynayıp asist yönünü unutmaz, böyle oyuncular takıma daima kazandırır.

Her zaman bir tezim vardır lider oyuncular için, sayı ort. index ort. yüksekse o lider oyuncu değildir benim gözümde.
 
lasme gelirse iyi olur elbette.

4'ü green, izzet, ege'yle geçsek sıkıntı yaşarız.lasme tam 4 5 lik oyuncu.şöyle bi rotasyon iyi olurdu.


green-izzet-ege
sofo-lasme-semih

ama 1'i tek yabancıyla geçmek gerekiyor bu durumda.ergin hocaya güvenim tam bu konuda.hoca işini bilir.
 
Ismail Senol (@ismailsenol )
Galatasaray pota altı için uzun süredir Stephane Lasme'yle görüşüyor. 1+1 yıllık kontrat teklifi var. Lasme kararını bugün verecek.
Lasme teklife olumlu yaklaşmıyordu, dün Ergin Ataman ile uzun bir görüşme yaptı. Ataman Lasme'ye son kararı için bu geceye kadar süre verdi.
 
Üst Alt