Erkek Basketbol Takımı Transfer Haberleri - Sayfa 102 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erkek Basketbol Takımı Transfer Haberleri

Hamilton - Barış - Emir
Macon - Yiğit - Göksenin
Hunter - Caner
Motum - Ayberk
Hankins - Berke

Kadro bu oldu sanırım, Pota altına 1 takviye daha gelmesi lazım yerli olarak.

Gelecek bir yabancı isimle kadro tamamlanmış olacak, yerli kalitesi yetersiz yabancı kalitesi potansiyelli bir takım olduk, sahada çok merak ediyorum uyumu...

Motum ile beraber Hunter hamlesi boşa çıktı bence orayı daha fizikli biriyle geçmek lazımdı mevcut görüntüye bakarsak.

Hunter 3 mü oynayacak Mete sence?

Macon 1 oynar gibi. Hamilton-Hunter 2’de dakikaları paylaşır. Gerekirse Hamilton 3-5 dakika 1, Hunter 3-5 dakika 3 oynar (maça, faul durumuna göre, taktiksel olarak). Göksenin’e 30 dakika falan 3’te süre vermeyi düşünüyor heralde hoca. Yiğit de gerekirse kısa süre oynar.

Macon-Barış-Hamilton
Hamilton-Hunter-Yiğit
Göksenin-Hunter-Yiğit
Motum-Ayberk
Zach-Berke-Ayberk

Hunter 3 mü oynayacak Mete sence?

Macon 1 oynar gibi. Hamilton-Hunter 2’de dakikaları paylaşır. Gerekirse Hamilton 3-5 dakika 1, Hunter 3-5 dakika 3 oynar (maça, faul durumuna göre, taktiksel olarak). Göksenin’e 30 dakika falan 3’te süre vermeyi düşünüyor heralde hoca. Yiğit de gerekirse kısa süre oynar.

Macon-Barış-Hamilton
Hamilton-Hunter-Yiğit
Göksenin-Hunter-Yiğit
Motum-Ayberk
Zach-Berke-Ayberk

Hunter size bakımından da mevcutlar içerisinde üçe daha yakın gibi geliyor ama doğru söylüyorsun bölüm bölüm değişerek geçeceğiz orayı muhtemelen.

Üst Alt