Erkek Basketbol Takımı Transfer Haberleri

• Konbuyu başlatan Yasin Yıldırım
  • Başlangıç tarihi

Tugay Sera

10 Numara!
T
Stimaçı bırakmış Efes,yatırım yapma düşüncesi var ise hemen kapak işte.

Uğur Kaan Yalçın

Aslan Üye
Uğur Kaan Yalçın
biz ocak 2019 olağanüstü seçimli genel kurul için kendimizi şimdiden hazırlayalım

Selami Görmezler

10 Numara!
S
İşte bu bir Ergin Ataman düşmanından daha kurtulduk...Bu sene lig düşmezsek seneye Ergin Hoca'ya kavuşacağız...

Selami Görmezler

10 Numara!
S
Bu seneliğine de Şemsettin Baş gelsin sonra menajer olarak yola devam eder Ömer Yalçınkaya'yı kovarız :)

Serhat Türk

Parçalı Üye
Serhat Türk
Tez zamanda erken seçim kararı alırsınız inşallah. 2aydan beri mobbing yaptığınız yetmedi. Üstelik tek bir transfer dahi yapmadı Yönetim. Her dalda şampiyonluğa oynayacak kadro kurulacaktı hani. Ulan oktay hocanın ahını da aldınız ya başka bir şey demiyorum. Bok yiyin şimdi baskette. O bütçenizi de bir yerinize sokun. Artık küme düşünce ağlamayın. Resmen alçaklıktır bu. Futbol dışında herhangi bir şubeye önemli verilmiyor. Oktay hocanın değerini zor anlayacaksınız. Küme düşünce görüşürüz

Serhat Türk

Parçalı Üye
Serhat Türk
İşte bu bir Ergin Ataman düşmanından daha kurtulduk...Bu sene lig düşmezsek seneye Ergin Hoca'ya kavuşacağız...
Ne diyorsun sen ne düşmanı. Ergin hoca 3milyonla bi bir bok yapamaz kusura bakma. Küme de düşünce artık ağlamayın burada

Uğur Kaan Yalçın

Aslan Üye
Uğur Kaan Yalçın
oktay mahmudi mi ergin ataman düşmanıymış.Hangi maddeyi tüketiyorsan kes artık

Musap Aydinli

GSC SCOUT
Moderatör
M
Tez zamanda erken seçim kararı alırsınız inşallah. 2aydan beri mobbing yaptığınız yetmedi. Üstelik tek bir transfer dahi yapmadı Yönetim. Her dalda şampiyonluğa oynayacak kadro kurulacaktı hani. Ulan oktay hocanın ahını da aldınız ya başka bir şey demiyorum. Bok yiyin şimdi baskette. O bütçenizi de bir yerinize sokun. Artık küme düşünce ağlamayın. Resmen alçaklıktır bu. Futbol dışında herhangi bir şubeye önemli verilmiyor. Oktay hocanın değerini zor anlayacaksınız. Küme düşünce görüşürüz
Bu Subenin kapanmamasi rezalet

Serhat Türk

Parçalı Üye
Serhat Türk
Ergin Ataman mi Orhun Ene mi

Daha da onemlisi adam akilli sponsor gelecek mi
Adamlar 800k için oktay hocayı gönderdiler. orhun ene ve Ergin Ataman mı burda düşük Bütçelerle başarılı olacak. Boş hayaller bak küme düşeceğiz bu sezon

Selami Görmezler

10 Numara!
S
oktay mahmudi mi ergin ataman düşmanıymış.Hangi maddeyi tüketiyorsan kes artık
Ergin Hocanın sözleşmesi var Şemsettin Baş gelmeli hem gerçekten galatasaraylı hem de hain değil...Malkovicten de kurtulduk seneye de Ekrem Memnun gelecek yeni salon ömer ve müge de kovulacak...Tribün liderleri de elimine olunca artık sorun kalmamış olacak...YENİLMEZ ARMADA !!!

Serhat Türk

Parçalı Üye
Serhat Türk
Allah belanızı versin başka bir şey demiyorum. Artık diğer antrenörlerle başını alırsınız bu sezon.