Erkek Basketbol Takımı Transfer Haberleri - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erkek Basketbol Takımı Transfer Haberleri

Dört mevzu var;

1) Allah rahmetli Doğan Hakyemez Hocamıza gani gani rahmet eylesin...Değerlerimize sahip çıkalım...

2) Türkiye'den herhangi bir takım tutmayıp bir makedon türkü olarak Kızılyıldız Taraftarıyım ben galatasaraylı değilim diyen adama ne ağladınız bir de üstelik hiçbir kupası yok vefası da yok...

3) Ergin Ataman hem vefakar hem cefakar hem de winnerdır...Bedava takım çalıştırması, üste para vermesi, lig-kupa-avrupa şampiyonlukları; yurt içi ve dışındaki diğer kupalarıyla Yalçın Granit sonrası en büyük erkek basketbol değerimizdir kendisi kıymetini bilecekseniz onunkini bilin...

4) Yerli gelecekse tek alternatif bence bu sezon için evladımız, fanatik galatasaraylı ve fener düşmanı ŞEMSETTİN BAŞ'tır...Hürmetler...

Hakikaten bu Ömer Uğurata durmadan bağıran bir tip, yorumlar doğru. Genç milli takımlarda çocuklara bağırıp, kenarda zıplayıp duran bir herifti.

Özhan Çıvgın geleydi bari, genç, geleceği olan bir antrenör, TBL tecrübesi de var. Büyükçekmece’de iyi işler yaptı. Karşıyaka’yla anlaştı geçen hafta.

İlla ki bir hoca için ağlayacak iseniz Ergin Ataman için ağlayın.
Ki oktay mahmuti başarısız ve yalancı...Kendisi defahatle galatasaray sempatizanı olduğunu söylemiştir para için tuttuğu takımı satan bir sempatizandır asla "taraftar" değil senin benim bizim gibi yahut yalçın hoca ergin hoca ekrem hoca sedat hoca şemsettin hoca gibi gerçek taraftar değil asla...Neymiş kızılyıldızı tutuyormuş ben de liverpoolu bayerni tutuyorum önemli olan türkiyede hangi takımı tuttuğun....çocuk mu kandırıyon sen ya :) Sen desene piyasa yapayım kendimi beşiktaşa filan cici göstereyim diye galatasarayı sattım diye...Paranı verelim diyorlar, devam et diyorlar, bırakacaksan da ödeme planı yap diyorlar yok diyor bana takım kurun pahallıya diyor o zaman indirim yap diyor ne alakası var diyor yani hem ayranım dökülmesin hem de ... ... :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
16 da 8 yaptı 5 değil verileri düzgün takip etmeni öneririm.Erman kunter 14 te 5 yapmıştı. Küme düşseydik görürüdüm sizleri sponsor nah 2.5 milyon euro verirdi yayın hakları da artık Allah gönderirdi.

verileri duzgun takip ettigim icin 16da 5 dedim zira 16da 5 kumede kalmak icin yetiyor 14 te 5 + 16da 5 = 30da 10 kumede kalmaya yeten puantaj

Üst Alt