Erkek Basketbol Takımı Transfer Haberleri - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erkek Basketbol Takımı Transfer Haberleri

DfkiGXAXUAAhccz.jpg

Tez zamanda erken seçim kararı alırsınız inşallah. 2aydan beri mobbing yaptığınız yetmedi. Üstelik tek bir transfer dahi yapmadı Yönetim. Her dalda şampiyonluğa oynayacak kadro kurulacaktı hani. Ulan oktay hocanın ahını da aldınız ya başka bir şey demiyorum. Bok yiyin şimdi baskette. O bütçenizi de bir yerinize sokun. Artık küme düşünce ağlamayın. Resmen alçaklıktır bu. Futbol dışında herhangi bir şubeye önemli verilmiyor. Oktay hocanın değerini zor anlayacaksınız. Küme düşünce görüşürüz

Tez zamanda erken seçim kararı alırsınız inşallah. 2aydan beri mobbing yaptığınız yetmedi. Üstelik tek bir transfer dahi yapmadı Yönetim. Her dalda şampiyonluğa oynayacak kadro kurulacaktı hani. Ulan oktay hocanın ahını da aldınız ya başka bir şey demiyorum. Bok yiyin şimdi baskette. O bütçenizi de bir yerinize sokun. Artık küme düşünce ağlamayın. Resmen alçaklıktır bu. Futbol dışında herhangi bir şubeye önemli verilmiyor. Oktay hocanın değerini zor anlayacaksınız. Küme düşünce görüşürüz
Bu Subenin kapanmamasi rezalet

oktay mahmudi mi ergin ataman düşmanıymış.Hangi maddeyi tüketiyorsan kes artık
Ergin Hocanın sözleşmesi var Şemsettin Baş gelmeli hem gerçekten galatasaraylı hem de hain değil...Malkovicten de kurtulduk seneye de Ekrem Memnun gelecek yeni salon ömer ve müge de kovulacak...Tribün liderleri de elimine olunca artık sorun kalmamış olacak...YENİLMEZ ARMADA !!!

Üst Alt