Erkek sanılan FB'li kadın taraftar isyan etti!


erkek-sanilan-fb-li-kadin-taraftar-isyan-etti--1643356.Jpeg


Türkiye Futbol Federasyonu, aldığı son kararla bir ilke imza attı. Seyircisiz maç cezası alan karşılaşmalara, ilk defa yalnızca kadınlar ile 12 yaş ve altı çocuklar girebilecek. Bu karar ilk kez salı günü Şükrü Saraçoğlu stadındaki Fenerbahçe - Manisaspor maçında uygulandı.FENERBAHÇELİ KADIN TARAFTAR HABERTÜRK TV EKRANLARINDA İSYAN ETTİ50 bine yakın taraftarın geldiği maçın ardındansa en çok bu fotoğraf konuşuldu. Medyada ve sosyal paylaşım sitelerinde en çok yorumlanan fotoğraftaki kişinin, maça girebilmek için kadın kılığına girenbir erkek olduğu iddia edildi."Fenerbahçe sevdası kadın kılığına bile soktu" başlıklarla milyonlarca kişi tarafından paylaşılan fotoğrafın altına yapılan yorumlarda o taraftara hakeret edildi. Oysa bu kişi erkek değil, evli ve iki çocuklu ev hanımı Sema Hanım'dı. Kendisi Fenarbahçe fanatiğiydi. Ve bu fotoğrafın yayınlanmasının ardından psikolojik olarak büyük çöküntü yaşadı. Hakarete uğradığını iddia ederek dava açmak için avukatına talimat verdi...Kadıköy'de yaşayan taraftar Sema Hanım'ın avukatı Rüştü Döğenci, müvekillinin bu haberlerle manevi olarak çöküntü yaşadığını söylüyor. Avukat döğenci, "Söz konusu haberle müvekkilimin fotoğrafı izinsiz olarak yayınlanmış, sosyal paylaşım sitelerinde harakete uğraşmıştır. Yaşananlar kendisini üzmüş, sokağa çıkamaz hale gelmiştir. Maddi ve manevi tazminat davası açacağız. Söz konusu yayınların kaldırılması için suç duyurusunda bulunacağız" dedi.
 
Cevap: Erkek sanılan FB'li kadın taraftar isyan etti!erkek-sanilan-fb-li-kadin-taraftar-isyan-etti--1643356.Jpeg


Türkiye Futbol Federasyonu, aldığı son kararla bir ilke imza attı. Seyircisiz maç cezası alan karşılaşmalara, ilk defa yalnızca kadınlar ile 12 yaş ve altı çocuklar girebilecek. Bu karar ilk kez salı günü Şükrü Saraçoğlu stadındaki Fenerbahçe - Manisaspor maçında uygulandı.FENERBAHÇELİ KADIN TARAFTAR HABERTÜRK TV EKRANLARINDA İSYAN ETTİ50 bine yakın taraftarın geldiği maçın ardındansa en çok bu fotoğraf konuşuldu. Medyada ve sosyal paylaşım sitelerinde en çok yorumlanan fotoğraftaki kişinin, maça girebilmek için kadın kılığına girenbir erkek olduğu iddia edildi."Fenerbahçe sevdası kadın kılığına bile soktu" başlıklarla milyonlarca kişi tarafından paylaşılan fotoğrafın altına yapılan yorumlarda o taraftara hakeret edildi. Oysa bu kişi erkek değil, evli ve iki çocuklu ev hanımı Sema Hanım'dı. Kendisi Fenarbahçe fanatiğiydi. Ve bu fotoğrafın yayınlanmasının ardından psikolojik olarak büyük çöküntü yaşadı. Hakarete uğradığını iddia ederek dava açmak için avukatına talimat verdi...Kadıköy'de yaşayan taraftar Sema Hanım'ın avukatı Rüştü Döğenci, müvekillinin bu haberlerle manevi olarak çöküntü yaşadığını söylüyor. Avukat döğenci, "Söz konusu haberle müvekkilimin fotoğrafı izinsiz olarak yayınlanmış, sosyal paylaşım sitelerinde harakete uğraşmıştır. Yaşananlar kendisini üzmüş, sokağa çıkamaz hale gelmiştir. Maddi ve manevi tazminat davası açacağız. Söz konusu yayınların kaldırılması için suç duyurusunda bulunacağız" dedi.Kusura bakma yenge, seni erkek sandim :asd:Manevi tazminat davasi ne oluyor?
 
Cevap: Erkek sanılan FB'li kadın taraftar isyan etti!Bir kez daha yanlis anons. Nedir bu Fenerlilerin yanlis anonsdan cektigi.
 
Cevap: Erkek sanılan FB'li kadın taraftar isyan etti!Tamam maddi tazminat davasini anladim, ama manevi tazminat ne oluyor? Bir psikolog falanmi kazaniyorsun?
 
Cevap: Erkek sanılan FB'li kadın taraftar isyan etti!Mahkeme sonuçlanınca +500 maneviyat puanı kazanır. :lol:

Ama çok fena erkeğe benziyor paylaşılan resimdeki açıdan. :lol: Diğer resimde kadın olduğu daha belli. :D
 
Cevap: Erkek sanılan FB'li kadın taraftar isyan etti!Tamam maddi tazminat davasini anladim, ama manevi tazminat ne oluyor? Bir psikolog falanmi kazaniyorsun?

Asıl manevi mantıklı bu olayda.Maddi saçma renktaş.Kadının maddi bi kaybı olmamış ki.O zaman açılır maddi tazminat davası genelde.Kadının maneviyatına hakaret edildiğini düşünerek manevi tazminat cezası verebilir hakim.Para yani.
 
Cevap: Erkek sanılan FB'li kadın taraftar isyan etti!Asıl manevi mantıklı bu olayda.Maddi saçma renktaş.Kadının maddi bi kaybı olmamış ki.O zaman açılır maddi tazminat davası genelde.Kadının maneviyatına hakaret edildiğini düşünerek manevi tazminat cezası verebilir hakim.Para yani.Manevi tazminat davasida mi maddi oluyor yani :)
 
Cevap: Erkek sanılan FB'li kadın taraftar isyan etti!Fenerlilerin yeni şikesi olabilir bu

erkek mi kadın mı kontrol edilmesi lazım

bana hala erkek gibi geliyor

:)kim kontrol eder parmak kaldırsın

:)
 
Üst Alt