Erkek sanılan FB'li kadın taraftar isyan etti! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erkek sanılan FB'li kadın taraftar isyan etti!

Cevap: Erkek sanılan FB'li kadın taraftar isyan etti!

kadın şimdi psikolojik bunalımdadır tribe düşmüştür intihar eder yakında

erkek-sanilan-fb-li-kadin-taraftar-isyan-etti--1643356.Jpeg

Türkiye Futbol Federasyonu, aldığı son kararla bir ilke imza attı. Seyircisiz maç cezası alan karşılaşmalara, ilk defa yalnızca kadınlar ile 12 yaş ve altı çocuklar girebilecek. Bu karar ilk kez salı günü Şükrü Saraçoğlu stadındaki Fenerbahçe - Manisaspor maçında uygulandı.

FENERBAHÇELİ KADIN TARAFTAR HABERTÜRK TV EKRANLARINDA İSYAN ETTİ

50 bine yakın taraftarın geldiği maçın ardındansa en çok bu fotoğraf konuşuldu. Medyada ve sosyal paylaşım sitelerinde en çok yorumlanan fotoğraftaki kişinin, maça girebilmek için kadın kılığına girenbir erkek olduğu iddia edildi.

"Fenerbahçe sevdası kadın kılığına bile soktu" başlıklarla milyonlarca kişi tarafından paylaşılan fotoğrafın altına yapılan yorumlarda o taraftara hakeret edildi. Oysa bu kişi erkek değil, evli ve iki çocuklu ev hanımı Sema Hanım'dı. Kendisi Fenarbahçe fanatiğiydi. Ve bu fotoğrafın yayınlanmasının ardından psikolojik olarak büyük çöküntü yaşadı. Hakarete uğradığını iddia ederek dava açmak için avukatına talimat verdi...

Kadıköy'de yaşayan taraftar Sema Hanım'ın avukatı Rüştü Döğenci, müvekillinin bu haberlerle manevi olarak çöküntü yaşadığını söylüyor. Avukat döğenci, "Söz konusu haberle müvekkilimin fotoğrafı izinsiz olarak yayınlanmış, sosyal paylaşım sitelerinde harakete uğraşmıştır. Yaşananlar kendisini üzmüş, sokağa çıkamaz hale gelmiştir. Maddi ve manevi tazminat davası açacağız. Söz konusu yayınların kaldırılması için suç duyurusunda bulunacağız" dedi.

Bence sağdakide erkek okadar büüük me me olmaz bence portakal koymuş bariz:D

Ulenn hakikaten bende erkek sanmistim:D, ama o uzak fotodan harbi erkek gibi duruyor, ama o diger resimde daha net erkek olmadigi anlasiliyor..Kusura bakma ablacim bende erkek sandim valla :)

Ulen belliydi be, erkek diye şaka yapıyorsunuz sanmıştım ben? Ciddi ciddi erkek sananlar mı vardı?

Türk kadınları yaşlanınca kendine niye bakmıyor arkadaş g.tü göbeği salıyor. Böyle sokağa çıkamayacak hale gelirsin işte, sosyal açıdan ibretlik bir olay.

uzaktan fotosu erkege benziyor. şaşırmamız normal. ben özür dilemiyorum. hakaret etmedimki kadına.

bu fenerlilerin her yaptığı fıkra konusu olmaya başladı. Geyikler gene aldı başını :)

Üst Alt