Erkek sanılan FB'li kadın taraftar isyan etti! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erkek sanılan FB'li kadın taraftar isyan etti!

Cevap: Erkek sanılan FB'li kadın taraftar isyan etti!

bir kadını erkeğe benzetmek o kadına yapılacak dünyadaki en büyük hakarettir len :D haha

teyzem de hemen dava açmış, zamanına yazık, gerek yok bunlara.

konular başka yerlere taşınmasın arkadaşlar sorun başörtü değil kadının yüz biçimi oda Allah yapısı yapacak birşey yok, makaj sürse dahada çok rezil olurdu adama bak birde makaj sürmüş derlerdi. biz keyfimize bakalım EN BÜYÜK EĞLENCE FENERBAHCE

maç anında bende dalga geçmiştim ama üzüldüm vallahi sadece fenerbahçe olarak bakmasak olaya durumun o kadın ve ailesi çocukları için nekadar kötü olduğunu anlamamız lazım daha fazla alay etmenin mantıken açıklaması yok

Ne alakası var...

Başörtüsü takınca ayır edemiyormusun...?

Vallahi ne yalan söyleyim ben bu ablanın fotoğrafını ilk gördüğümde ayırt falan edemedim. Ciddi ciddi erkek zannettim. Hani bir de fenerli sonuçta, herşeyi bekliyorsun, "Adam fenerli, maça girmek için türban da takmıştır, etek de giymiştir." diyorsun.

mesaj yazmak adetim değildir ama şu konu hakkında yapılan alayları görünce renkdaşlarım adına utandım...başörtülü bir bacımız,anamız hakkında yazılanlar midemi bulandırdı.

mesaj yazmak adetim değildir ama şu konu hakkında yapılan alayları görünce renkdaşlarım adına utandım...başörtülü bir bacımız,anamız hakkında yazılanlar midemi bulandırdı.

Sen her türbanlıyı anan, bacın olarak görüyorsan kendi adına konuş. Nerdeyse 2 yıldır üyesin 3 tane mesajın var. Acaba sen gerçekten renktaş mısın, yoksa ödlek bir fenerlimisinde bende sizdenim diyip diyebiliyorsun ?

Ehh ayıp olmuş gençler..Biriniz düşünün anneniz olsa maçta erkeğe benzetseler ve heryerde yayınlansa..Cidden utanç verici bişey yapmışız.İlk gördüğümde ben de erkek olduğunu düşündüm bi an ama sonra her kadın adriana lima değil ki dedim ve yorum yapmadım..Neyse k.bakma teyze bi süre sonra unutulursun :asd:

bence bunu uplamaliyiz.. kalmali.. efsane olmali bu topic.. ozur borcumuz var ..

Üst Alt