Erkekler Basketbol Başlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erkekler Basketbol Başlığı

Gel de 2 takıma da sövme şimdi. 2 gün önce Nijerya maçını zar zor 9 sayıyla kazanan İspanya handikapı aşamayıp yatırmıştı. Bu maçta 50 sayı fark yiyen Litvanya da Arjantin'i yenip yine yatırmıştı.

:D :D ben de dün gece Hırvatistan-Nijeryayı banko üst tutuyodum.Maça yetişemedim canlıdan ilk periyodun sonunda altık 3 sayıyla yattık :D gelen geçenden 90 yiyen nijeryaya 76 sayıyı zor attılar yatırdılar

Sırbistan maçından sonra Fransa'yı da 3 farkla geçti ABD ve grubu namağlup lider tamamladı. Sallanıyorlar ama yıkılmıyorlar bakalım sonraki maçlarda ne olacak :)

İspanya - Fransa maçı başladı trt spordan izlenebilir. Bu müthiş kavgayı pardon maçı izlemek isteyenlere duyurulur.

İlk çeyrekte Arjantin harikulade başladı bir ara 19-9 öndeydiler şu an 21-21 skor. Arjantin'in savunmasını düzeltmesi lazım. Çok hücum reabundu ve verip, turnover yapıyorlar. Sadece hücum ile olmaz. Derken 23-21 geriye düştüler.

ABD finale çıkan ilk takım oldu. Diğer yarı final eşleşmesinde Sırbistan'ın ilk yarı sonunda 35-14'lük üstünlüğü var Avustralya'ya karşı.

Üst Alt