Erman Kunter ile Yollar Ayrılıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erman Kunter ile Yollar Ayrılıyor!

034907_11.png

Galatasaray Odeabank'ta alınan başarısız sonuçların ardından yönetim duruma el koydu. Başantrenör Erman Kunter ve Şube Genel Menajeri Ömer Yalçınkaya ile yollar ayrılacak.

Galatasaray Odeabank’ta sezon başında Ergin Ataman ile yollar ayrılmış, takımın başına Erman Kunter getirilmişti.

Alınan başarısız sonuçların ardından Başkan Dursun Özbek ve yönetimi, duruma el koymaya karar verdi.

Erman Kunter ve Şube Genel Menajeri Ömer Yalçınkaya ile yollar ayrılacak.

Gamaspor

GSCimbom Portal

Bu adamın bizim takıma olmayacağını bile bile getirdiler geçen sene bayan basketbol Marina Maljkovic örneği varken bu tarz erkek basketbol için yapılabilecek bir hamle yerine gittiler basketboldan emekli bir adamı getirdiler bize başarıya aç hocalar lazım en azından şampiyonluk mücadelesi için yetersiz kadro ya da düşük bütçeler olsa da en azından elindeki malzemeyle bir şeyler yapmaya çalışan bir hoca olabilirdi. Bu hatadan şu an dönsek bile kar olacaktır fakat yapılan transferlere de bakarsak gelecek hoca içinde pek ümitli olmamak lazım gittiler tüm çöpleri toplayıp geldiler :eek:ley:

Son düzenleme:
Normalde ustteki yoruma ben de katilirdim ama bu kadro o kadar is bilmez ve umursamaz adamlardan kurulu ki basina amerikadan mike i da koc getirsen olmaz

Bırakın yeni hocayı. Kalsın bu sezon. Hatta benim in basketbol şubesi bitmiştir. Amatör olarak devam etsinler. Almasınlar amerikalı falan. Yenileceksek kendi gençlerimizle yenilelim.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ilk 6 da bitirmek gibi aslinda bize yakismayan ama
realist bir hedef koyma taraftariyim

hic degilse fb ve efesle karsilasmayip bir son 4 filan yapariz

Üst Alt