Erman Kunter - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erman Kunter

Kendisinin gelmesini istemedim ama basketbol takımının durumunun sorunu Kunter dersem ayıp olur. Basketbol şubesi sahipsiz,çok net. EuroCup kazanınca kameralara gözüken,fotoşopla kendini fotolara ekletenler başarısızılıkta suskun. Maça bile gelmiyorlar. Taraftar da Abdi İpekçi sonrası bırakmış gibi.

Yani bana göre en son suçlu Kunter'dir. Bu sene Play-Off yaparsak büyük başarı.

kunter baslica sorun degil ama takimin basinda dede gormek de istemiyor kimse , ergin ile ua didisti diye ergini gonderdiler , can topsakal tamamen ua ci davrandi orada bana gore

bilmesem de hissettigim bu , eskiden klup icinde kovalardim bu isleri ama 5-6 aydir tamamiyle biraktim ama eski bildiklerim bana bunu soyletiyor

e sen ergin yerine bir hic ugruna kunteri getirirsen tepki de olacaktir

erman kunterin tek sucu biz sampiyonluga oynicaz kimse merak etmesin diye bos konusmasi yalan dolan konusmasi onun disinda pek bi sucu yok. cünkü bu bütceyle bu kadroyla degil erman kunter albert einstein gelse yine bi halt yapamaz

DNzGzFbXkAAMZ-3.jpg

Gelmesi baştan yanlıştı zaten. Bu kadar dar bütçe ile Ergin Ataman dan daha iyi Koç bulman da imkansız gibi birşeydi. Ergin Ataman'ı yollamak aşırı saçma bir olaydı. Bu senede basketten ekmek yok.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yeter artık.. Cem Akdağ hocamıza vefa zamanıdır. 2009-10 sezonunda o kaos döneminde kimse yüzüne bakmadığı, kesin küme düşer denilen takımı neredeyse play-off'a taşıyordu.

Üst Alt