Erman Toroğlu: "Adamın topla alakası yok lan! Kul hakkı yiyeni Allah çarpar!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erman Toroğlu: "Adamın topla alakası yok lan! Kul hakkı yiyeni Allah çarpar!"

D4I1Vf5XoAEXB-T.jpg

Erman Toroğlu: "Adamın topla alakası yok lan. Ali Palabıyık sen neredesin lan?

Erman Toroğlu: "Ben olsam Fenerbahçe otobüsünün üstüne Ali Palabıyık maketi koyardım."

Erman Toroğlu: "Yukarıdan tutuyor, aşağıdan basıyor, adam kırmızılı oyuncuyu, basıp indiriyor, Ali Palabıyık, sen neredesin lan."

Erman Toroğlu: "Kul hakkı yiyeni Allah çarpar."

Erman Toroğlu: "Mehmet Topal'ın Diagne'yi tutması net penaltı."

Erman Toroğlu: "OPERASYON OLMUŞ, YAZIK."

Bizim gerizekalı taraftarımızda hala hocaya bulsun suçu. Lan inletmeniz lazım ortalığı. Yaşar Kemal Uğurlu 20 küsür hafta Başakşehir maçına verilmedi bu Palabıyık itide öle olmalı
biz görmüyor muyuz dönen oyunları bizim isyanımız oynanan bok gibi oyuna şu takımı adam gibi oynatan hoca olsa rakibi böyle yakalamışken 2yi de atar maçı kazanırdı hatta farka bile giderdi evet hakkımız yenmiştir net ama takım hiç bir şey oynamıyor bu da çok net

beyler birakin hocaya sallamayi.kolay degil orda top oynamak özellikle su maçta hocaya sallamayin allahınızı sverseniz.hakem resmen dogradi bizi. topali atsa golu iptal etse ve maci alsak kimse konusmicakti hocayi ooooo terim aaaaa imparator sesleri yankilanacakti burda.lütfen su serefsiz düzenbaz larin ekmegine yag surmeyin.

BU MAC HAKEM MACI KATLETTI VE KAZANMAMİZI ENGELLEDI NOKTA

Adam ol düZgün konuş biz görmüyor muyuz dönen oyunları bizim isyanımız oynanan bok gibi oyuna şu takımı adam gibi oynatan hoca olsa rakibi böyle yakalamışken 2yi de atar maçı kazanırdı hatta farka bile giderdi evet hakkımız yenmiştir net ama takım hiç bir şey oynamıyor bu da çok net

Oynayacak oyuncu nerde ya ? Ruhsuz Diagneyle mi oynayacaksın. Bas bas bağırıyorum 3-4 mevki harici takım komple değişmeli diye. Git kinini başka yere kus.

Hocada dedi bu takım değişecek diye oda memnun değil mecburiyetten oynuyor bir çoğu. Daha 8 hafta önce forvete yazacağın adam bile yoktu takımda

Adi herif hasan alinin pozisyona bile vara gidip ancak kırmızı çıkardı

Fb nin golünden önce var ile konuştu herkes iptal etmesini beklerken gitti golü verdi

İzlerken Diagne nin pozisyonda kendimi yırttım var ile aralarında bir konuşma bile geçmeden pozisyon es geçildi

Üstüne bir de linnes in pozisyonda Mehmet topal "aiiyy bilerek yapmadım ki pardonnnn" diyince KART BİLE VERMEDİ fb 9 kişi kalması gerekirken...

Ama auuuvvv terim oyun oynatmadı vs... Evet çok pozisyon değerlendiremedik ama sahada yürüyen bir feghouli vardı

Maçın daha ilk yarısında kart gören belhanda vardı (emre girmese belhandanın kartı olmasa daha farklı konuşurduk)

Marcao luyindamadan eksik çıkıyorsun sahaya yine semih donk çok iyi idare ettiler...

Ama kardeşim el insaf, elbet taktiksel hatalar da oldu fakat şu yukarıda yazdıklarımda objektif kararlar verilse bu maç minimum 2-0 bitecekti el insaf... Bunlar böyle maç yönetirse tabi 20 sene daha yenemeyiz... Kaldı ki bence yenmesek de daha iyi çünkü bunlar bugün 1-1 i şampiyonluk gibi kutladılar yarın öbür gün kendilerini sevinçten ne hale getirirler görmek isterim...

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Adam ol düZgün konuş biz görmüyor muyuz dönen oyunları bizim isyanımız oynanan bok gibi oyuna şu takımı adam gibi oynatan hoca olsa rakibi böyle yakalamışken 2yi de atar maçı kazanırdı hatta farka bile giderdi evet hakkımız yenmiştir net ama takım hiç bir şey oynamıyor bu da çok net
Ya kardeşim o kadar kolay sanıyorsunuz ki bu işleri. Yıllardır yenememenin psikolojisi var, 50 bin taraftar var hepsini geçtim biz maçı zaten kazandık bunu bi anlayın. Maçı hakem vermedi. Topalı atamadı, penaltını vermedi, goldeki faulü vermedi. Biz zaten kazandık maçı.. Ya adam onyekurunun ayağına basıyor herif tepesine çıkıp bağırıyor sarı kartı onye yiyor

Oynayacak oyuncu nerde ya ? Ruhsuz Diagneyle mi oynayacaksın. Bas bas bağırıyorum 3-4 mevki harici takım komple değişmeli diye. Git kinini başka yere kus.

Hocada dedi bu takım değişecek diye oda memnun değil mecburiyetten oynuyor bir çoğu. Daha 8 hafta önce forvete yazacağın adam bile yoktu takımda
Evet mecburiyetten sinan gümüş oyuna giriyor kostas duruken mecburiyetten orta saha boşaltılıp ne kadar çok forvet o kadar çok gol mantığı güdülüyor çok seviyorum hayata sizler gibi iyimser bakan insanları

Bu gibi herifler idari olarak cezalandırılmıyor. Biz de centilmenlikten ödün vermediğimiz için her gelen daha fazla vuruyor. Orman kanunu işliyor burada. Bunlara Aziz Yıldırım gibi başkanlar lazım, onlardan anlıyorlar. Palabıyık'ın zamanında fenere 4 kırmızı gösterdikten sonra her fener maçında süt dökmüş kedi gibi gezmesi bundandır. Hakeza Halis iti, Fırat süslüsü. Nasıl bir tehdit yedilerse fener aleyhine haklı düdükleri bile çalmadıkları gibi lehine de haksız bayağı düdük çalıyorlar.

Üst Alt