Erman Toroğlu: "Adamın topla alakası yok lan! Kul hakkı yiyeni Allah çarpar!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erman Toroğlu: "Adamın topla alakası yok lan! Kul hakkı yiyeni Allah çarpar!"

Hakemin cok hatasi var bugün yav.

Onyekuru nun sari kart gördügü pozisyon pek konusulmuyor ama orada net bir foul vardi, tam ceza sahasina girmeye hareketlenirken Skrtel Onyekuru nun ayagina basiyor orada. Net sari kart ve frikik.

Evet mecburiyetten sinan gümüş oyuna giriyor kostas duruken mecburiyetten orta saha boşaltılıp ne kadar çok forvet o kadar çok gol mantığı güdülüyor çok seviyorum hayata sizler gibi iyimser bakan insanları

Sinan kısmına bende kızdım. Ama sana gol lazımsa herkes orta saha boşaltır forvet özellikli oyuncu alır. Bende oynadım futbol bu böyledir ben ters bişey göremiyorum

VAR’a rağmen bu şerefsiz bunları yaptıysa ya bir yerden önemli destek aldı veya hakemliği zaten bırakmak istiyordur diye düşünüyorum şimdi.
Normal şartlarda bunun hakem kariyeri bugün bitmeli ama burası Türkiye işte. Aynısı fener’e yapılsaydı zaten sona erirdi.

Var hakemi ile ne konusuldu bu pozisyonda cok meraj eduyorum

-yavrum ali gelme bakmaya ,yoksa iptal etmek zorunda kalirsin

- aman diyim o zaman gelmiyorum ee baska ne var ne yok oda da

Hakemin cok hatasi var bugün yav.

Onyekuru nun sari kart gördügü pozisyon pek konusulmuyor ama orada net bir foul vardi, tam ceza sahasina girmeye hareketlenirken Skrtel Onyekuru nun ayagina basiyor orada. Net sari kart ve frikik.
la o pozisyonda bi de top fenere geciyor, dirar feghouliyi pehlivan gibi yere seriyor ve gol geliyor. o top frikik olsa belki donk kafayi vurup 2-0 bile yapacakti yani döndü gol oldu. aldi verdi resmen maci

Hiç bir bok olmuyor. 20 yılın 15 inde doğrandık, ilahi adalet falan yok...
tolga cigercinin atamadigi gol, barosun üst direkte patlayan topu, aydin yilmazin atamadigi gol, linnesin bugün hem rakibe hem direge carpan topu, marianonun diregi yalayarak neredeyse golü kacirmasi, verilmeyen penaltilar, haksiz goller. bu lanet olasi sahada 1 kez bile bizim lehimize bir sey olmayacak herhalde. inanilir gibi degil ya. messi ve ronaldoyu koysan onlar bile golleri atamayacak gibi geliyor bana bu sahada. yenildigimiz maclari gecin berabere biten maclarin %80-90inda hep biz net daha üstündük

la o pozisyonda bi de top fenere geciyor, dirar feghouliyi pehlivan gibi yere seriyor ve gol geliyor. o top frikik olsa belki donk kafayi vurup 2-0 bile yapacakti yani döndü gol oldu. aldi verdi resmen maci

Evet.

Yani yedigimiz golden önce net iki foul var, biri Onyekuru nun pozisyonu digeri de Feghouli nin topu kaptirdigi pozisyon. Gol olmadan net 2 tane foul'luk pozisyon atlaniyor.

Üst Alt