Erman Toroğlu: "Arda Turan'ı Lucescu yalayıp getirdi, alın başınıza çalın" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erman Toroğlu: "Arda Turan'ı Lucescu yalayıp getirdi, alın başınıza çalın"

Az bile söylemiş. Milyon euroları cebe indireceksin, gazeteciye ana avrat sövüp dalacaksın, 0-3 maçtan çıkarken utanmadan güleceksin. Adam olan, şehit ve gazilerden utanır, bunu yapamaz.

Lucescu'yu alıp bizi büyük bir beladan kurtardığı için tüpçüye teşekkürler.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ermanı yakın zamanda yok ederler, siyasete falan salladı.

Begenelim, begenmiyelim: Erman dogruları konusuyor..

Y.Demiroren gibi futboldan anlamayan, her turlu entrikayı yapan adamlar yerine Erman gibi futbolun içinden gelen adamları tercih ederim.

Beyler hazırlıllı olun: Bu maglubiyet yine yabancı kuralına baglanacaktır..

Cok suphe ediyorum; Bugun tum yabancılar yasaklansaydı, ve hiçbir yabancı futbolcunun oynaması mumkun olmasaydı, yenilmiyecek miydik???

Cevap sizin....

Begenelim, begenmiyelim: Erman dogruları konusuyor..

Y.Demiroren gibi futboldan anlamayan, her turlu entrikayı yapan adamlar yerine Erman gibi futbolun içinden gelen adamları tercih ederim.

Beyler hazırlıllı olun: Bu maglubiyet yine yabancı kuralına baglanacaktır..

Cok suphe ediyorum; Bugun tum yabancılar yasaklansaydı, ve hiçbir yabancı futbolcunun oynaması mumkun olmasaydı, yenilmiyecek miydik???

Cevap sizin....
katılıyorum ama bu Ermanın piyasadan yok olma ihtimalinin yüksek olduğunu değiştirmez. Adam neler neler konuştu, siyaset kanadı dahil.

Son programı olur büyük ihtimalle oda reisin kanalında sallıyor reis çeker fişini

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Yillardir son programi diyorsunuz bu son program bir türlü gelmedi

Bu is paraya bakar,erman toroglu izlenen bir yorumcu yani para anlamina geliyor

Üst Alt