Erman Toroğlu: "Aytaç Kara'nın Lemina'ya bu faulü net kırmızı karttır" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erman Toroğlu: "Aytaç Kara'nın Lemina'ya bu faulü net kırmızı karttır"

EEX6gUrX4AAj9KF

Erman Toroğlu: Aytaç Kara'nın Lemina'ya bu faulü net kırmızı karttır. Buna kırmızı kart vermeyen Ali Palabıyık'tan rahatsız oluyorum...

Erman Toroğlu: "Fatih Terim çok akıllı bir iş yaptı. Terim attı oraya lafı, bunlar sazan gibi atladı. Niye sen üstüne alınıyorsun? Terim, bunların maskesini düşürdü."

Erman Toroğlu: Pozisyon net kırmızı kart. Topa bile dokunmuyor gidiyor basıyor ve kart dahi verilmiyor.

Erman Toroğlu: "Fatih Terim'e cezayı verenler olduğu gibi açığa çıktılar. Fatih Terim, organize işler dedi, disiplin ve tahkim kurulu sazan gibi atladı."

Arkadaşlar bu yıl lig bize karşı oynanacak, bence alışalım bunlara artık. Bundan sonra duaları adil yönetimler yerine Aytaç Kara gibi kasapların vicdanına ve oyuncularımızın sağlıklarına yöneltirsek bizim adımıza daha evla olur. Geçen yıl sadece Galatasaray'ın Konya maçındaki penaltıya uygulanan Var protokolünün bu yıl yeniden fırtlatılması bile bu işin bir noktasıdır. Şu pozisyon %99 kırmızı karttır, %1 topla oynama niyeti vardır. (bana göre %100) Şerefsiz hakemlerimiz konu Galatasaray olunca burada oyuncuyu %100 atacaklar, rakipler yaparsa %1'in peşinde koşup hakem yorumu diyecekler. O yüzden bu tarz işlere alışsanız iyi edersiniz, zira bu yıl sık sık karşılaşacağız.

Canlı izlerken belli olmadı ve yayıncı kuruluş da sadece 1 kere hızlı tekrarını gösterdi. 3 kişi izliyorduk ve sadece ben gördüm kırmızılık bir hareket olduğunu, muhtemelen o yüzden çoğunuz hatırlamıyor. Bu sene allah hepimize yardım etsin.

Bizimkilerden biri yapsa koşarak izlemeye giderde orman çocuğu.Maçı 90 dakka izleyenler daha iyi anlar bu dediğimi.İnce ince de bize yapılan net faulleri vermedi.1 tanesi hele belhandaya arkadan kayarak yapılan müdahele vardı net sarılık pozizyonda faul bile çalmadı şerefsiz.Daha hafifini biz yaptık anında sarı çıkardı.

serkan çimen ünsal çimenin oğlu falan mı yav
babadan oğula geçer halemi geldi hakemlik artık ulan

edit. ulan biraz baktım kimdir diye ibbnin gecne yıl golünü iptal etti diye uzun süre maç vermemişler adama. bize karşı ise ali palabıyık mete kalkavana madalya takılmadığı kaldı

Üst Alt