Erman Toroğlu: "Aytaç Kara'nın Lemina'ya bu faulü net kırmızı karttır" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erman Toroğlu: "Aytaç Kara'nın Lemina'ya bu faulü net kırmızı karttır"

Ali palabayık hakem olarakbile çok kötü hakem. Maç içinde standartı yok birkere. Çok hafif ikili mücadelelere faul çalıyor, sonra arkaadan sert faullere devam diyor.
Bu pozisyon net kırmızı, ömere yapılan net sarı, verilmeyen birde penaltı var ama orda Var devreye girmesi lazımdı.
Lehimize kolay düdük çalmayacaklar bu çok net belli oldu.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Boşuna mac bitince yazmadım hakem Galatasarayı ince ince doğradı diye

ömer bayrama da yaptılar topu aldı direk ataga cıktı eleman heldi vurdu topa mudahele etmedi hakem devam dedi ataktan olduk daha kactane var sayamadım

ulan ne dogramıs bizi yine embesil.çıkmayan kırmızı kart,verilmeyen penaltı,verilmeyen sarı kartlar,verilmeyen fauller ki ömer,belhanda ve babele verilmedi.belhanda ve babelinki tehlikeli noktalardı bi de.dahası ofsayt golden önce de faul yoktu.bunların Allah belasını versin

Maç boyu aliye küfür edip durdum. İnsan azıcık utanır. 20 tane faul yaptılar hep uyardı. Topuğa bastı utanmasa faul bile vermeyecekti, ademe ceza sahasında yapılan net penaltı adam gidip gülerek oyuncuyla konuştu. Çıldırmamak elde değil 🤬

Üst Alt