Erman Toroğlu: "Eboue'nin pozisyonu penaltı değil !?!"


Cevap: Erman Toroğlu: "Eboue'nin pozisyonu penaltı değil !?!"Kayan adamın kalkan ayakları sana girsin Erman. Zorla konuşturuyorsun adamı.
 
Cevap: Erman Toroğlu: "Eboue'nin pozisyonu penaltı değil !?!"Kazım'a foul çaldı ceza alanı içinde. Alakası yok.Hüseyin GÖÇÜK senden nefret ediyorum
 
Cevap: Erman Toroğlu: "Eboue'nin pozisyonu penaltı değil !?!"Sen ruh çağıracağına haysiyetini şerefini çağırsan daha makbule geçer!
 
Cevap: Erman Toroğlu: "Eboue'nin pozisyonu penaltı değil !?!"Bugün çok belli bir Galatasaray karalaması programı hazırlamışlar. Sanırım içerden direktif alıyorlar.
 
Cevap: Erman Toroğlu: "Eboue'nin pozisyonu penaltı değil !?!"Markus Merk: " Eboue'nin pozisyonu yuzdeyuz penalti, Ujfalusi'nin elinde ise devam karari dogru "
 
Cevap: Erman Toroğlu: "Eboue'nin pozisyonu penaltı değil !?!"Erman takan kim Allah askina.

Erman bize Sike dosyasinda lazim.
 
Cevap: Erman Toroğlu: "Eboue'nin pozisyonu penaltı değil !?!"Reyting uğruna yapılan şeyler bunlar. İzlemeyin ki program falan da kalmasın ortada. Madem taraflı yorum yapılıyor, ne diye izliyorsunuz.
 
Cevap: Erman Toroğlu: "Eboue'nin pozisyonu penaltı değil !?!"Hala bu programı izleyen mi var, Digiturkünüz yok Lig TV izleyemiyorsanız Adriana Limayı izleyin Acunda daha iyi.
 
Cevap: Erman Toroğlu: "Eboue'nin pozisyonu penaltı değil !?!"Erman penaltı değil diyorsa zaten penaltıdır.Penaltı yok diyorsa %100 penaltıdır.O değilde erman'ı kim takar ya.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt