Erman Toroğlu: "Eboue'nin pozisyonu penaltı değil !?!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erman Toroğlu: "Eboue'nin pozisyonu penaltı değil !?!"

Cevap: Erman Toroğlu: "Eboue'nin pozisyonu penaltı değil !?!"

Sırtına koyduğu pozisyonu diyorsan bence değil çünkü çok hafif bir temas var. Ona penaltı vermeye kalksa bütün kornerlerde içerideki karambole penaltı vermeli.

Aynı pozisyondan bahsediyoruz ama atladığın şey şu rakip oyuncu havadayken temas oluyor. Yani havadaki oyuncuya istediğin kadar hafif dokun yıkılır yerle bağlantısı yok ki sağlam dursun.

Sonuçta bizlerden kat kat tecrübeli her ne kadar nefret etsem de Gezer de penaltı dedi.

Havayken dokunduysa haklısın da ben sıçramadan diye hatırlıyorum izlemedim sonradan pozisyonu gerçi.

Havayken dokunduysa haklısın da ben sıçramadan diye hatırlıyorum izlemedim sonradan pozisyonu gerçi.

TRT izliyorum. Hikmet Karaman hastalık hastası samimi söylüyorum her pozisyonu 20 kez tekrarlatıyor. Maç toplantısı ile karıştırıyor halen.. Orada net gözüküyor.

bence kesinlikle penaltiydi

adama müdahele niyetinde kaymamis olabilir istegi topa dokunmak falan ama futbolda niyetin oldugu kdar müdahaleninde önemi oldugundan bence %100 penalti.

Tartışmak anlamsız, eski hakemlerin tartışması ise manidar....

Kendini inkar eden insanlar, insan olamamış, kendine bir makam uydurmaya, ya da var olan makama çivilenmeye çalışan insanlardır..Erman'da bundan farksız..Boşverin siz onu..

Antu'da da 2 kırmızı ve iki penaltı vermemiş ve GS'yi kollamış güya hakem..

At gözlüğü bile fayda etmez onlara...

Hakeme rağmen eze eze kazandık..

Gözüne sokayım senin erman.Buda penaltı değilse penaltı kuralı kaldırılsın futboldan ozaman.Eboue nın hem kaval kemiğine bende bileğine kayarak net müdahele var.Adam gol atacakken kendını niye atsın.

Ziya Şengül bile penaltı diye savundu.. Kaya bile hakem maçı katletti dedi.

Bu bize ders olsun işte.Şu dobErman'ı sırf Fener'e sallıyor diye burada pohpohladınız.Ciğeri beş para etmez adamları kime şirin gözükürse gözüksün savunmayacaksın abicim.Bu söylediklerim Platini deyyusu için de geçerli.

Herkes penaltıydı diyor, erman "hayır değil" diyor. Ziya şengül izledin mi diyor, izledim diyor ama penaltı değil diyor. O pozisyona nasıl penaltı değil denebilir anlamak mümkün değil.

Kaya'da doğru birşey dedi dün, hakem iyi niyetli değildi dedi. daha ne denebilir ki ..

Taktıgı gözlük gözünü kör etmis,la daha nasıl penaltı olsun,kabak gibi penaltıydı!

Olay basittir Erman nekadar adamsa bu pozisyonda okadar penaltı değildir !!! Bu pozisyona penaltı değil demek için GS düşmanından fazlası olamayı gerektirir.

Bu pozisyona penaltı değil demek için kafan güzel olmalı belki öyledir neyse sorun değil :)

ama Erman hoca ne dedi yani açıklaması ne neden penaltı değilmiş bu pozisyon onu merak ettim

hahaha açıklayamadıki. Şimdi hepsi penaltı dediler sence penaltımı dediler bence bilmiyorum hakem değil gibi düşndü dedi. Sonra bırak hakemi sen ne düşünüyorsun dediler oda sırf mualefet olmak için değil diye düşünüyorum dedi. GS düşmanlığı ağır bastı yine. Nedenini açıklayamadı :D

Bu pozisyona penaltı değil demek için kafan güzel olmalı belki öyledir neyse sorun değil :)

ama Erman hoca ne dedi yani açıklaması ne neden penaltı değilmiş bu pozisyon onu merak ettim

Herkes hemfikir ya penaltı olduğuna, illaki aykırı konuşacak.Artık inandırıcılıklarını yitirdiler.Bunları ıslah etmek gerek!

hahaha açıklayamadıki. Şimdi hepsi penaltı dediler sence penaltımı dediler bence bilmiyorum hakem değil gibi düşndü dedi. Sonra bırak hakemi sen ne düşünüyorsun dediler oda sırf mualefet olmak için değil diye düşünüyorum dedi. GS düşmanlığı ağır bastı yine. Nedenini açıklayamadı :D

Mahir hatırlarsın münazara yapardık Türkçe dersinde yoğurt siyah diyenin kazandığını görmüş biri olarak hani savunmuştur bi şekilde diye merak ettim yoksa kafası güzeldir maksat muhalefet olsun diye söylemiştir genede Erman hocayı severim ben ayıkken düzgün konuşur doğruları söyler :)

Bu pozisyonun penaltı olduğunu kendi de biliyor ama hem Galatasaray düşmanlığı hemde gündemden düşmemek adına (milletin kaşık dediğine ,kaşık değil bıçak diyerek) bu tür demeçleri veriyor.Herşeyden yoksun olduğu için pek de önemsemiyorum.

Hiç bir spor programını da izlemiyorum arkadaşlar.Forumumuz bana fazlasıyla yetiyor.

Üst Alt