Erman Toroğlu: "Eyyamcı Cüneyt Çakır, Galatasaray'ın 2 penaltısını vermedi"


DMxQkDuXUAADgM1.jpg
DMxQkmzXUAEABoM.jpg


Erman Toroğlu: "Bundan sonra kimse bana Cüneyt Çakır demesin. Hem yardımcı gördü, hem hakem gördü penaltıyı."

Erman Toroğlu: "Hasan Ali'nin pozisyonundaki penaltıyı ise Metin Şentürk bile görürdü."


Erman Toroğlu: "Janssen ile Serdar Aziz arasındaki pozisyon faul. Serdar Aziz'in pozisyonu penaltı değil. Neto'nun pozisyonu penaltı."
 
Son düzenleme:
Doğru söylüyor, aynen öyle gördü ve çalmadı. Başımızda doğru düzgün bir başkan olsaydı ecel terleri döktürürdü maç sonrası Cüneyt'e ama yok işte malesef.
 
Ya boş bu işler 1-2 gün konuşulur sonra yine çıkar maç yönetir bu adi aşağılık satılık şerefsiz. Yönetimde tepkisini koysun artık ağırlığımızı koymalıyız.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
FB ye olsaydı bunlar... Aziz çoktan hakem odasını Pablo Escobar gibi basmıştı.

Bizim Tostos ancak polyannalık oynasın.
 
tam bir eyyamcı pislik bu cüno, 5 penaltımız olsa gene vermeyecekti arkası sağlam çünkü, dinlendirilecekmi bakıp görelim
 
TV'de Galatasaray'ın pozisyonlarını adam gibi objektif kimseden korkmadan yorumlayan tek yorumcu, güvendiğim tek isim diyebilirim.
 
Ozan'ın verilmeyen sarı kartı. Fernando'nun haksız gördüğü sarı kart. Takdir haklarının çoğunu şikeciler lehine vermesi. CL maçında oyunu durdurmadan yönetiyor beyfendi burda cart curt faul çalıyor
 
penaltıylada yenebilirdik ama hiç umrumda değil penaltı felan değil kendi evimizde takır takır gol atmalıydık cüneyt in ağzı açık kalacak şekilde
 
Derbilerde bir penaltımızın verilmemesine alışmıştık, sayı iki oldu.
2 sezondur da ortalama 4 maçta bir penaltımız verilmiyor. Yönetim seyretmeye devam etsin.
 
Pozisyonun penaltı olduğunu hakem düdüğü ağzına götürerek belli etti düşündü muhakemesinden sonra vermezsem birşey olmaz deyip vazgeçti.
 
Ozan'ın verilmeyen sarı kartı. Fernando'nun haksız gördüğü sarı kart. Takdir haklarının çoğunu şikeciler lehine vermesi. CL maçında oyunu durdurmadan yönetiyor beyfendi burda cart curt faul çalıyor

Bazi Fenerbahce saksakcilari bir de Fernando'ya 2.saridan kirmizi verilmesi gerektigini dahi söyledi.

Adamin gördügü sari kart resmen komedi, %100 topa müdahale var, tertemiz pozisyon.

Macin icine etti Allahin belasi.
 
[FONT=&quot]tartışmalı pozisyonları özet geçerek yorumlarıma başlıyorum. cüneyt çakır bence iki takımı da kollamadı. sadece maçı berabere bitirmek için elinden geleni yaptı.[/FONT][FONT=&quot]
2 takım da kötüydü ama takımların kötü gözükmesinin sebebi de hakemdi. ikili mücadelelerin hepsinde oyunu durdurdu. ağaçtan yere yaprak düşse oyunu durdurup faul çalacak psikolojiyle sahaya çıkmıştı. birileri anlaşılan ona bu direktifleri vermiş. şahsen bugün galatasaray'ı dozer gibi biçtiğini düşünüyorum. ancak benzer pozisyonları fenerbahçe bulsa aynı şekilde karar verecekti. o yüzden sizlik veya bizlik bir durum yok.

jansen'in pozisyonu = faul. serdar aziz'in topla oynama alanına ayağını sokarak topa müdahalede bulunmaya çalışmaktan ziyade amacı serdar'ı engellemekti. karar doğru.

serdar aziz'in elle oynadığı pozisyon = penaltı değil. el vucut hizasında ve topu elle kesme amacı yok. karar doğru.

denayer'in kartı = kırmızı verilmeliydi. karar yanlış.

neto'nun elle müdahalesi = net penaltı. el 90 derece açık ve vurulan kafa topu direk elle kesiliyor. karar yanlış.

hak'ın elle müdahalesi = net penaltı. açıklamaya gerek yok.

belhanda'nın kırmızısı = penaltı verilmemesi doğru ancak orada kameni'nin belhanda'ya teması var. temastan ziyade bir çarpışma var. sarı kart kararı kesinlikle yanlış. maçı bu pozisyonda bitirdi zaten. başka da pozisyon olmadı.

bunların dışında hakemin maçı saçma sapan pozisyonlarda kesmesi, fernando'ya verilen sarı kart vs vs ... galatasaray'ı lime lime doğradı ve maçı berabere bitirdi. bunun için uğraştı hakem. maçı da 300 kere durdurması, ikili mücadeleye izin vermemesi ve verdiği diğer hatalı kararlar oyuncuları futboldan soğuttu ve güzel bir futbol maçı izlememize engel oldu. bir futbol şölenini cenazeye çevirdi. ligin tadı kaçmasın diye yaptıkları işler ligi daha iğrenç bir duruma soktu. kimsenin kimseye güveni yok artık. alın liginizi gözünüze sokun sayın federasyon.[/FONT]

[FONT=&quot][/FONT]
5

22.10.2017 23:44
denislp
daha güzel yazılamazdı
 
Neto'nun eli penaltı değil bence. Eğer o pozisyon penaltıysa Serdar'ın eline de penaltı dememiz gerekiyor. Hasan Ali'nin pozisyonu çok net penaltı ama Cücü önünde Mariano olduğu için süzemiyor pozisyonu. Yan hakemin görmesi lazımdı.
 
Üst Alt