Erman Toroğlu: "Fatih Terim, gizli kulüp başkanı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erman Toroğlu: "Fatih Terim, gizli kulüp başkanı"

erman-toroglu-dan-fatih-terim-icin-olay-sozler-14406370_8458_amp.jpg

Erman Toroğlu, Kayserispor maçı sonrası Fatih Terim'i sert eleştirdi. "Fatih Terim, gizli kulüp başkanı şu anda, bana yöneticiler hayır diye söylesinler. Hem teknik direktörlük, hem başkanlık götüremezsin, bu kadar basit, net."

Erman Toroğlu: "Galatasaray zavallı top oynadı yalnız sürpriz değil. Bir adam her işi yapamaz. Fatih Terim, hem takımın teknik direktörlüğünü yapayım, hem de kulübü idare edeyim diyor, son 1 senedir de onu yapıyor. Geçen yönetime yapmaya kalktı, anlaşamadılar, bu yönetim zaten yapıyor. Ya teknik adamlık yap, ya gel kulüp başkanlığı yap."

Erman Toroğlu: "Fatih Terim, gizli kulüp başkanı şu anda, bana yöneticiler hayır diye söylesinler. Hem teknik direktörlük, hem başkanlık götüremezsin, bu kadar basit, net."

Erman Toroğlu: "Muslera kendisine ne diyecek, yine yaptı 3 tane olay, uzun yıllardır Muslera'yı böyle görmedim. Galatasaray takımının içi huzursuz."

Erman Toroğlu: "Avrupa'da çok koştular, bu maç. Kayserispor, defansta, ileride, geride çok iyi hazırlanmış. Takım Hikmet'in dediklerini iyi yaptı, dua etsinler 5 olmadı, ilk yarıda ayağı kaydı oyuncuların, 4, 5 olurdu."

gizli mi

ortada gizli bir şey yok

mustafa cengiz yönetimi korkaktı

burak elmas ise daha şeffaf

adam açıkça ben hocanın emir eri olacağım demeye getirdi her cümlesinde

Ben buna katılmıyorum
Taraftar hoca ile devam edilemeyeceğini başkana hissettirirse, ya da kendi hissederse yollar ayrılır
3 yıllık plan felan o ayrı dava. Galatasaray'da devamlı başarı esastır

Hiyerarşideki bu bozukluk ilerleyen günlerde bizi daha büyük çıkmaza sokabilir. Burak Elmas gelirken yine hocayla devam edeceğini açıklayarak gelebilirdi, bunda sıkıntı yok. Ancak Burak Elmas öyle bir hava oluşturdu ki sanki hocanın asbaşkanlığını yapmaya geliyormuş gibi oldu. E böyle olunca da kötü günde böyle Erman Merman çıkar konuşur doğal olarak.

Hocam HAGİ den örnek almış.Hem hoca hem Başkan.Öğrencisi yaparsa kendisi de yapar.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gizli mi

ortada gizli bir şey yok

mustafa cengiz yönetimi korkaktı

burak elmas ise daha şeffaf

adam açıkça ben hocanın emir eri olacağım demeye getirdi her cümlesinde
Terim ve Ardayi mekanin sahibi yapan kendisi dgl miydi rts.

Ardanin sozlesmesini 4 milyon zamli yenileyen de kendisiydi. + imza parasi da verdik. Muthis isler gercekten. Ses cıkaran da yok

Söylediklerinde haklı. Söylene bakarak lafı itibarsızlaştırmamak gerek. Mustafa Cengiz'e kızdık fakat onun da haklı olduğu noktalar vardı hoca konusunda.

Üst Alt