Erman Toroğlu: "Fener hakemlerle kazandı!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erman Toroğlu: "Fener hakemlerle kazandı!"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mızrak gibi

FENERBAHÇE skora baktığında net kazandı gözüküyor. Ama şunu çok net söyleyebiliriz; üstüne basa basa, yardımcı hakem Nihat Mızrak ile hakem Özgür Yankaya’nın omuz vermeleriyle net kazandı.

Daha da enteresan, Fenerbahçe’nin attığı gol net ofsayt. Hem de kabak gibi denilen tabirden.
Süper Lig’de, bu kadar net bir pozisyona ofsayt bayrağını kaldırmayan ya da kaldıramayan bir yardımcı hakem, acemi desem değil, kör olması lazım. Tecrübeli dersen, bu Mızrak, eski mızraklardan... Eski kulağı kesiklerden... Yani, kulağı kesik derken, eski tecrübeli isimlerden birisi.

Penaltı pozisyonu derseniz, uzaktan yakından ilgisi yok. Yankaya, Mızrak’a baktı. Mızrak gibi penaltıyı gösterdi. Ve bir anda maç 2-0 oldu.

Gençlerbirliği’nin eti budu belli. Sesi de fazla çıkmaz. Ondan sonra nasıl çevirirsin, çok zor. Nitekim 2-2 oluyor ve Fenerbahçe çok kötü oynuyor ama G.Birliği’nin karşısındaki takım tecrübeli oyunculardan kurulu. Bir yere kadar mücadele edersin. Aslında, G.Birliği gibi olan takımların futbolcularına, hep üzüldüm. Hep içim sızladı ama maalesef, maalesef diyorum, bu iş böyle oynanıyor. Kurallarına göre...

Türkiye’yi öğrenmişler

Zemin bembeyaz. Sahada sarı bir top var. Tribünlerden nasıl gözüküyor bilemem ama televizyon çekiminden seyredenler çıldırıyorlar. Neden sonra, kırmızı top sahneye çıkıyor. Sezon başı, toplar yok deniyordu ama Nike, 200 tane kırmızı topu, 3 ay önce federasyona teslim etti. Demek ki, ihmal var.

Santos, iyi şeyler yaptı. Mehmet Topuz çalıştı. Ama benim en fazla beğendiğim oyuncu Özer’di. Hem orta saha oynadı, hem santrhaf, hem sağ hem sol bek oynadı. Çok tehlikeyi başta hissederek, kale sahası içine bile girdiğini gördüm. Alex fazla gözükmedi, Emre “eh işte.” Niang ile Dia Türkiye’yi iyi öğrenmişler. Her pozisyonda yerdele

BEĞENDiM

Hava şartlarında 19 Mayıs Stadı’nın zeminini beğendim. Hem de bu saha suni değil. Tabii çim oldu.

BEĞENMEDiM

Bir numaralı yardımcı Mızrak’ı hem beğenmedim, hem de bu Mızrak beni çok rahatsız etti!

DİKKAT

Bütün futbolcular, Gençlerbirliği futbolcuları kadar kaderlerine razı olmayabilirler. Kurbanlık koyunluğu bu kadar kabul etmeyebilirler.

Niangla Dia'nın kız gibi oynadığını sanırım 7-8 hafta önce söyledim ve fenerli biri laf etmişti burada :) Nianga dokunmak yasak dokunursan açar elleriin kollarını of der hakeme bağırır elini kollunu sallar.

Cevap: Erman Toroğlu: Fener hakemlerle kazandı !

Bu kdar bariz biçimde kollanıldıkları maçtan sonra bunu yazabilen 2-3 kişi var.Fenerli yazarların yazdıklarına bakın hepsi fener iyi oynadı falan diyo.Ulan gerizekalılar son 2 maçta biz kötü mü oynadık?Neden berabere kaldık ozaman?

Cevap: Erman Toroğlu: "Fener hakemlerle kazandı!"

Çakar, Fenerbahçe'nin Lugano'yla bulduğu ilk gol öncesinde ofsayt olduğunu, Niang'a çalınan penaltının 'komik' olduğunu, Lugano'nun iptal edilen golünde ise Bekir'in faul yapmadığını söyledi. İşte Çakar'ın yorumları:

YOBO OFSAYT

Bekir kafaya çıktığı anda, Yobo, topa net bir şekilde hamle yapıp, kalecinin ancak yumrukla müdahale yapmasına neden oluyor. Yobo bu sırada ofsayt pozisyonunda. Kaleci Serdar'ın yumruğundan dönen top da, Fenerbahçeli Lugano tarafından gol yapılıyor.

NIANG HAVADA!

Nıang atılan ara pasına süratle hareketleniyor. Kaleci Serdar da aynı şekilde. Serdar Kulbilge, pozisyona hamlesini yaptığında, Niang havalanmaya başlıyor. Kendini de artistik bir şekilde yere atıyor. Komik bir penaltı diye düşünüyorum.

MÜDAHALE YOK

Bence bu pozisyonda karar yine yanlış. Zira Bekir olduğu yerde topa yükseliyor. Sol kolu kaleci Serdar'a müdahale etmiyor. Devamında yine Diego Lugano şık bir vuruşla ağları buluyor. Ancak gol hakem tarafından iptal ediliyor. Bence bu iptal kararı da yanlış.

Ahmet Çakar..

hakemlerin yanı sıra en büyük katkıyı serdar yaptı, yalandan hoplayıp zıplaması yokmuydu birde.

Trabzon nasıl kazanmış diye sormak lazım Erman'a.

Bjknin bi golü Trabzonun penaltı kırmızı kartı verilmedi.Ayrıca serkan daha ilk yarıda kırmız kart gördü.Hatırla İbb maçını Alexin yüzde bi milyonluk kırmızı kartlık hareketini ona göre yorum yap

Neyse gençler sıkıldım tartışmaktan. Hakemler ve fenerasyon Fenerbahçe'yi şampiyon yapmaya uğraşıyor. Şike ile şampiyonuz bu yıl, açık söyleyim öyle olmasını istiyorum zaten. İyi forumlar hepinize.

Adam gıcık ama doğru söylemiş.Bozuk saat bile 2 kez doğruyu gösterirmiş.

Neyse gençler sıkıldım tartışmaktan. Hakemler ve fenerasyon Fenerbahçe'yi şampiyon yapmaya uğraşıyor. Şike ile şampiyonuz bu yıl, açık söyleyim öyle olmasını istiyorum zaten. İyi forumlar hepinize.

Sana Denizli ve Trabzon diyorum sen iyi hatırlarsın. hani şu son maça kadar her maç elle, kolla, penaltıyla gol atıp maç kazandığınız sene İlahi adalet DENİZLİ dedi, aziz ve hiçbir civciv 1 hafta evinden bile çıkamadı utancından. geçen senede kalecilerle bir yere kadar götürdünüz ama son maçta ONUr onurlu durdu ve İLAHİ adalet 2 oldu. Bu senede böyle devam ederseniz bu sefer Sivasta İLAHi adalet 3 olur. :)

Bjknin bi golü Trabzonun penaltı kırmızı kartı verilmedi.Ayrıca serkan daha ilk yarıda kırmız kart gördü.Hatırla İbb maçını Alexin yüzde bi milyonluk kırmızı kartlık hareketini ona göre yorum yap

besiktasin 1 golü 1 penaltısı verilmedi ve girayın kırmızı yemesi lazımdı

Erman zaten bÜyÜk takimlarin dÜsmani. Bu herİf sÖyledİ dİye laf etmem. Ama gÖrÜneN kÖy kilavuz İstemez. Meshur konya fener macindakİ anelkanin elİyle attigi golu veren yan hakem dÜnkÜ 10 metre Öndekİ ofsayti vermeyen hakemle ayni kİŞİ...

Afferim size yakışan mantık bu.

Yahu bu forumda Galatasaraylıdan çok nerdeyse fbli ve bjk lı var. Forumun adı değişsin bence...

Benim kuzen DJ ama Anonsculukta yapabilir yani, 3 dakikaya anlaşalım?? :)

milleti tahrik etme burda. hepiniz yüzsüzsünüz kardeşim baskasına gelince atıp tutarsınız. bide bu fenerli civcivi burda konusturuyosunuz. karakter sorunu yaşıyosun herhalde şikeyle şampiyonuz diyor bide..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt