Erman Toroğlu: "Fenerbahçe'de sertleşme sorunu var. Ersun Yanal'ın takımı sertleştirmesi gerekiyor." | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erman Toroğlu: "Fenerbahçe'de sertleşme sorunu var. Ersun Yanal'ın takımı sertleştirmesi gerekiyor."

D4s4_-iXsAAF6qK.jpg

Erman Toroğlu: "Ersun Yanal geçen hafta sertleşmekten bahsediyordu 'Galatasaray'ı şampiyonluktan ettik' diyordu eee peki bu hafta neden sertleşmedi bu takım? Fenerbahçe'de sertleşme sorunu var. Ersun Yanal'ın takımı sertleştirmesi gerekiyor."

Erman Toroğlu: "Geçen hafta ki hakemle bende sertleşirim Ersun, havada tekmeler 3 ayağa basma var kart yok."

Erman Toroğlu: "Geçen hafta Galatasaray'ı şampiyonluktan ettim havası atıyordun sertleştik diyorsun Ersun, şimdi yumuşaksın sertleşme ilacını sen vericen Ersun ben mi vericem?

Erman Toroğlu: "Fener böyle gitmez ya Ali Palabıyık gelir yardım eder."

Erman Toroğlu: "Galatasaray’ın elinde taraftar kozu var. Sağdan soldan estarabim yaparlar adamı. Arda'nın hali Emre'nin hali gösteriyor herşeyi."

"Geçen hafta Galatasaray'ı şampiyonluktan ettim havası atıyordun ..." derken Evren Turhan'ın araya girip "Etti mi hocam" diyerek gülmesine ne demeli :asd:

Üst Alt