Erman Toroğlu: "Galatasaray rakibi maymun ediyor, keyif veriyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erman Toroğlu: "Galatasaray rakibi maymun ediyor, keyif veriyor"

Erman Toroğlu: "Bu buluş, bu takımın oluşumu bir tesadüf mü yoksa tüm oyuncular bilerek mi seçilmiş? Bir makine bu kadar iyi çalışır mı?"

Erman Toroğlu: "Allah kimseyi Galatasaray yedek kulübesine düşürmesin. Kim çıkacak ki sen gireceksin?"

Erman Toroğlu: "Rakibi maymun ediyorlar. Rakip kafasını kaldırmadan 3 kişi basıyorlar. Bir orkestra kuruyorsun birbirine bu kadar mı uyar?"

Erman Toroğlu: ''Bu Galatasaray bozulur mu, bozulmaz mı bilmiyorum. Bir makine bu kadar doğru çalışır mı?"

Erman Toroğlu:"Gomis topa domuza vurur gibi vuruyor"'

Erman Toroğlu: ''3 sene önce şampiyon olan Beşiktaş iyiydi. Bu Galatasaray onlardan iyi...''

Erman Toroğlu: "Şimdi kimse kimseye muhtaç değil. Herkes ne yapacağını biliyor çünkü. 2015-16 Beşiktaş'ından daha iyi bir takım var sahada."

Erman Toroğlu: Bu kadar farklı yerden gelip böyle top oynanır mı ya?

Erman Toroğlu: "Kimse alıp da kaleye vurayım demiyor. Pas pas pas... Müsait futbolcu olunca da şutunu çekiyor."

Erman Toroğlu: ''Gomis gol atıyor ama adamın gitmediği yer yok. İki kişiyi gezdiriyor. Bu takım yorulmaz. Topla oynayan yorulmaz.''

Erman Toroğlu: "Gomis ön tarafta rakipten 3 kişiyi gezdiriyor. Alıyor oradan oraya götürüyor, bakkala götürüyor, kümese götürüyor."

Erman Toroğlu: "Bir takım bu kadar keyif verir mi? 3 ay öncesini düşün, Selçuk 2 pas yapacak, Sneijder bir şut çekecek falan..."

Erman Toroğlu: "İnşallah Galatasaray böyle devam eder ve yanına 2-3 takım daha çıkar da, ligin kalitesi artar."

Erman Toroğlu: ''Bu Galatasaray'da en iyi kim? Bence kimse değil, takım. Galatasaray enteresan, inşallah devam ederler. Lig farklı olur.''

Erman Toroğlu: ''Galatasaray yedek kulübesinde oturanlara Allah yardım etsin.''

Erman Toroğlu: "Galatasaraylı futbolcular önceden 'Sen bas ben topu alırım.' diyordu. Şimdi hepsi basıyor. Herkes basıyor 3 kişi aynı anda."

Son düzenleme:
Üst Alt