Erman Toroğlu: “Gördüğüm kadarıyla Galatasaray’ın daha puanlarını yiyecekler" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erman Toroğlu: “Gördüğüm kadarıyla Galatasaray’ın daha puanlarını yiyecekler"

Sadece Terim varken değil RİEKERİNK dönemi nasıl doğrandığımız da ortada.

Bu sene Terim'in TFF ile hikayesi acı bittiği için daha çok oldu ve batıyor tabi sadece.

2016-2017 sezonunda koptuğumuz Beşiktaş maçında iptal edilen penaltı vardı mesela.

Oyun olarak güçlü olmadığımız 2 sezon da olsa hakları yok böyle işlere kimsenin. Orası da bizim sorunumuz.

Karaktersizler de tt yapmış adamı. Zorlarına gidiyor gerçekleri konuşmasının. Çok pis işler dönüyor sonumuz hayrola

Bu sene Terim'in TFF ile hikayesi acı bittiği için daha çok oldu ve batıyor tabi sadece.

2016-2017 sezonunda koptuğumuz Beşiktaş maçında iptal edilen penaltı vardı mesela.

Oyun olarak güçlü olmadığımız 2 sezon da olsa hakları yok böyle işlere kimsenin. Orası da bizim sorunumuz.
Vallahi Alpay bunu hep söyledim besiktasin 2 sene şampiyon olmasında özellikle 2. sene ne hatalar vardi hatta çıldırıyorduk nasıl kimse çıkıp konuşmuyor diye.

Vallahi Alpay bunu hep söyledim besiktasin 2 sene şampiyon olmasında özellikle 2. sene ne hatalar vardi hatta çıldırıyorduk nasıl kimse çıkıp konuşmuyor diye.

O sene derbilerde kötüydük diye millet sustu.

Galatasaray taraftarının genelinde kötü oynuyoruz zaten, doğranmasak da ne olacak algısı var.

BU ÜLKEDE ''ÇİRKEF'' olacaksın. Lamı cimi yok. Melo gibi olacaksın. Lugano gibi olacaksın.

Yoksa bir halt olmuyor. Ağlayacaksın bir de. Üzerine padişahım çok yaşa da dersen senden iyisi yok.

O sene derbilerde kötüydük diye millet sustu.

Galatasaray taraftarının genelinde kötü oynuyoruz zaten, doğranmasak da ne olacak algısı var.

BU ÜLKEDE ''ÇİRKEF'' olacaksın. Lamı cimi yok. Melo gibi olacaksın. Lugano gibi olacaksın.

Yoksa bir halt olmuyor. Ağlayacaksın bir de. Üzerine padişahım çok yaşa da dersen senden iyisi yok.
Gene son maça bıraktılar bizi fneri yenemesek final de 2 sene yoktuk avrupa da tek trabzon maçı konuşuldu o sene ben hocanın da bu oyuncularla oynamayı sevdiğini düşünmüyorum zorunluluktan yoksa hırslı koşan basan adamlarla doldurur takımı.

Riekerink'in son birkaç maçı ve Tudor'un ilk birkaç maçında resmen doğramışlardı bizi. Takım rezalet diye kimsenin sesi çıkmamıştı o yıl.

Riekerink'in son birkaç maçı ve Tudor'un ilk birkaç maçında resmen doğramışlardı bizi. Takım rezalet diye kimsenin sesi çıkmamıştı o yıl.

Aynen öyle. 2015-2016, 2010-2011 ise aleyhimize hatada zirve sezonlardır.Birinde 8. olduk diğerinde 6. Ben her maçı izledim bu iki sezon. İnsan kalmamıştı izleyen. Şampiyon olduğumuz sezonlarda genelde bu kadar kötü tablo olmuyor. Yani bir şeye rağmen olmak mümkün değil pek. Bu yüzden hakem hatası işte diyip geçilince sinirleniyorum.

Saha içine dönersek de:

Son 2 maçtır, iyice ayyuka çıkan ve bu sezonlara benzer bir şey daha var. Yine aynı kırılganlık var. Selçuk-Ahmet-Eren üçlüsü girince aynı kırılgan her an gol yiyecekmiş gibi oynama durumu geri döndü. Geçen sezon oyun olarak iyi olmadığımız periyotlarda bile bu kadar rahat geçemiyorlardı sahamıza. 2014-2015 sezonunun 25. haftasından beri geçen sezona kadar olan bir şeydi bu. Tamamen oyuncu profili ile alakalı.

Badou-Fernando bitirmişti. Onların düşüşü ve bitişi ile yine aynı şeye döndük. 2015 takımı pas yapabildiği ve Telles, Sneijder, Yasin kanadının uyumu ile hucümda, Muslera'nın direnişi ile de kalede gücü ile işi bitirdi. Burak da gölge etmiyordu en azından Eren gibi.

Badou bu sene ciddi hayal kırıklığı Lokomotif maçı dışında tek bir maç o sertliği sağlayamadı maalesef.

Bu takımın 2016, 2017 takımlarından bir kötü yönü de var. O takımlarda Bruma, Sneijder, Podolski, Burak, Yasin gibi hucüm çeşnisi vardı. Burada o kalite de yok. Şu puanlar yine iyi bile. Cidden berbat bir zeka seviyesi var sahada. Feghouli dışında koş koş dışında oynayamayacak kadro, bir de üzerine kötü bir yaz kampı ile 60 dakika da tükenen kondisyon. Şu şartlarda maç kazanmak imkansız ki 7 lig maçında 1 galibiyet alındı.

Devre arası kampı sadece transfer için değil, sakatlıkların dönüp kondisyon açısından düzelmemiz açısından da değerlendirilmeli. Yoksa ilk 4 dışında bitirdiğimiz ilk Terim sezonu olacak. (Sezonu tamamladığı)

Üst Alt