Erman Toroğlu: "Takım virüslerden temizlenince gerçek bir takım oldu, Gomis farklı yerde yemek yemiş" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erman Toroğlu: "Takım virüslerden temizlenince gerçek bir takım oldu, Gomis farklı yerde yemek yemiş"

0

Erman Toroğlu: "Yaz kampında takım birlikte yemek yerken, Gomis sırtını dönüp farklı yerde yemek yiyormuş. Fatih Terim, Mustafa Cengiz'e bu olayı anlatmış ve ayrılık kararı çıkmış."

Erman Toroğlu: Serdar ile Eren sağlık ekibinin oynayabilir raporuna rağmen sahaya çıkmıyordu. Takım virüslerden temizlenince gerçek bir takım oldu. Bugün bu rezalet zemine rağmen mücadeleden kaçan bir isim olmadı. Herkes takır takır oynadı.

Erman Toroğlu: "Gomis varken tüm takım ona çalışıyordu. Bugün bakıyorsunuz Galatasaray ligin en çok gol atan takımı olmuş."

Erman Toroğlu: "Bugün Galatasaray'a şans da yardım etti. Geçen haftaki Fırat Aydınus olayından sonra ligi ne hale getirdi bu adam. Hala Fırat'a görev verirlerse bazı şeylere şüpheyle bakacağım. VAR'da ki adamın yapacağı bir iş değil Fırat'ın yaptığı."

Erman Toroğlu: "Geçen hafta Başakşehir yenilseydi ne olacaktı? Ligin üst sıraları karışacaktı. Fırat Aydınus sen benim midemi bulandırıyorsun. Bir yerden emir mi alıyorsun? Bir yere cazip mi göstereceksin kendini? Benim kafam karışıyor."

Erman Toroğlu: "Fırat Aydınus sen bir yerlerden emir mi alıyorsun,bir takımı ileri istiyorsun. "

Şu çok doğru

“Gomis varken tüm takım ona çalışıyordu. “

Geçen sene müsait olan bile Gomis’e pas vermeyi öncelik edinmişti. Bunu hep konuşuyorduk! Karakteriyle ilgili söylediği şeyler de doğruysa iyi kurtulmuşuz!

Sadece şunu hatırlamanız yeterli gomis gol attığında kaç defa takım arkadaşları ile sevindi? 2-3?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gomis full pro oyuncu ve bencillik kitabının yazarı da olabilir bir taraftan.

Bir kaç kere o çalışılmış gülüşüne denk geldim sonra kamera çekmiyor düşündüğü vakit surat öyle bir hal aldı ki ani bir şekilde...

Ay... midem bulandı şu milleten...neyse paraya bakalım biz ,showa devam

Üst Alt