Erman Toroğlu: ''Yönetim Bülent Korkmaz'ı getirecek'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erman Toroğlu: ''Yönetim Bülent Korkmaz'ı getirecek''

Yönetim toplantı halindeymiş, Bülent Korkmaz'ı getireceklermiş büyük ihtimalle.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sneijder-Riekerink-Taffarel üclüsü ile devam etseydik bir süre keşke. 3.5 yıl Bülentle komedi gibi. Iki üç adet Mustafa Sarp transfer eder artık.

Onca başarıya rağmen hergün Ünal aysala bülbül gibi şakayan liseliler Dursunun yemediği bok kalmadı hala ağızlarını açmadılar bakalım daha ne kadar susacak pilavcı zihniyet

Bülentin futbolcu olarak üst derecede kendine kendine güveni vardı. Maalesef saha kenarinda hoca olarak kendine güveni yok. Kimse Egolu olmakla ile kendine güveni olmayı karistirmasin. Bu kendine güvensizlik futbolcuları olumsuz etkiliyor. Sneijder ile Lincoln benzeri sürtüsmeler yasanacaktir. Sneijdere Selçuk ırkçılık yapiyordu. Buna Bülent de eklendi.

Surenin pek bi önemi yok niye oraya takildiniz ki. Bu yönetim gidip yenisi gelse Kaptan tazminat almadan gider orada sıkıntı yok.

Ama bu hamle başlı başına çok yanlış, zaten takım içi durumlar çok kotuyken daha da beter eder. Elimizde iş görür 2-3 oyuncu var onlarla da sıkıntı yaşar, kilifina uydurup satarlar.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yönetim madem kalacak gelecek senenin hocasını şimdiden seçseler sezon sonuna kadar geçici hoca ile devam edip diğeride hazırlığını yapsa vsvsvs diyecemde aklıma şu sıfat geliyor
erken-bosalmamak-icin-dursun-ozbek-i-hayal-etmek_842005.jpg

2 ile 2 yi toplayamaz.

Üst Alt