erman toroğlu - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
..
d25c7c6317cc1bfd6c5c3afe1ab9ff0e.jpg

Erman Toroğlu:

―"Sinan Gümüş piknik oyuncusu"
―"Gamsızlar bir daha oynamasın"
―"Sahte oyunun sorumlusu Terim"
―"Rodrigues'in yanına giden yok"
―"Göztepe'ye giden Yasin, Sinan'dan iyi"

Derbi hiçbir zaman favorilerin olmamıştır. Benim canım çok sıkkın. Kötü şeyler olacak diye endişeleniyorum. Bizimkiler çok ciddi oynamalı!

Erman Toroğlu: "Galatasaray'da başkan yok. Başkanın ne dediği beni hiç ilgilendirmiyor. Galatasaray'ın buraya gelmesi başkansızlık ve yönetimsizlik yüzünden. Kimse bana anlatmasın." (A Spor)

Erman Toroğlu: "Fatih Terim'in Sinan saplantısı var ama çok fazla uğraşmasın, bir halt olmaz. Galatasaray'da bu kadar oynayan bir adam buysa, kusura bakmasın ama yürüsün gitsin yani."

Erman Toroğlu: "Kamera Lucescu’yu gösterdiğinde, ‘Türk Milli Takımı hocası bu mu’ diyorum. Fatih Terim konusunda büyük hata yaptılar. Profesyonel biri böyle bir karar almaz. Fatih Terim’in kenarda duruşuyla, Lucescu’nun kenarda duruşuna bir bakın."

Erman Toroğlu: "TFF, Fatih Terim'i yollamak için hemen toplandı. Lucescu hala görevde. Verilen cezalar az diyordum ama artık Fatih Terim'e verilen cezayı şüpheyle karşılıyorum. Siz o zaman Fatih Terim'e gıcıksınız. Burada kasıt var, hesaplaşma var." (A Spor)

Erman Toroğlu: "Fatih Terim masum değil ama 10 maç ceza da... Şenol Güneş küfür ettiğinde 1-2 maç verdiniz. Terim küfür etmedi. Neymiş? Sahaya girmiş. TFF teknik direktöre sahaya girme hakkı veriyor zaten. Sen önce o kararı değiştir, 10 maç kendine ceza ver." (A Spor)

Üst Alt