erman toroğlu - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hala Emrenin faul olan Hakemin avantaja bıraktığı pozisyona sarı kart diyo net hıyar ya.ulan doğru düzgün müdahale bile yok adama kör herif.Her boku kendi bildiğini sanıyo bi de hıyar.

Erman Toroğlu: "Bu maç bu seneyi çözecek maç, hayatında derbi maçı yönetmeyen Ali Palbıyık'ı veriyorsunuz. Kime bedel ödüyorsunuz MHK!"

Erman Toroğlu: "Beşiktaş 2. olsun parası yok diyorlar, Rize'nin önemli futbolcusuna kart gösteriyorsun haftaya Başakşehir kolay kazansın diyorlar!"

Erman Toroğlu: "Komiteden birisi, devre arasında VAR hakemi Bülent Yıldırım'ı aradı mı!"

Erman Toroğlu: "Bir komite üyesi Galatasaray taraftarını arayıp kırmızı kart doğru, diğeri de Feneri arayıp kırmızı yanlış dedi mi!"

Erman Toroğlu: "Başkan (Mustafa Cengiz) dünkü maçtan sonra benim midem bulandı açık açık söylüyorum sana bundan 10 sene öncesine mi gidiyoruz diye korkuyorum."

Erman Toroğlu: "Fatih Hoca ile teknik, taktik konuşuyor musunuz?"

Mustafa Cengiz: "Asla, asla. Biz sadece onların isteklerini yerine getiririz."

Erman Toroğlu: "Ali Palabıyık ve onu atayanlardan midem bulandı. 1 maçta 5 hata aynı takıma olur mu ya."

Erman Toroğlu: "Tayindende midem bulandı yönettiği maçtan da midem bulandı nerdeyse kusucaktım!"

Erman Toroğlu: "Konyaspor maçında Hakem Hüseyin Göçek penaltı veriyor, yan hakem ısrarla verme hocam tertemiz diyor buna rağmen Galatasaray’ın aleyhine penaltı veriyor hakem. Bu duyumumdan, %100 eminim."

Üst Alt