erman toroğlu - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Erman Toroglu: "Yaylaya cikardik biz, yaylada yazin dut olur, dutu cikip agactan alamazsin, tane tane koparamazsin dutu. Dut agacinin altina carsaf serersin, dut agacini silkelersin... Bugun Alanyaspor, Fenerbahce'yi dut agacini silkeler gibi silkeledi. 7-8 olacak mac 1-0 bitti."

Bu rezil Feneri, üstelik 10 kişi kalmış Feneri yenemedik yaaa, ona yanarım.. Sampiyonluk yolunda moral, motivasyon ve 2 puan kaybettik..

İlker iti ağlamaklı Galatasaray şampiyon olamaz diyor.

Hoşt ulan köpek!
tam istedigimiz ortam olusuyor yavas yavas

hakem katliamlarina ragmen avantajin yine galatasaraya gectigi bir dönemdeyiz

fenerliler sampiyonluk yarisinda olmamasina ragmen herkesten fazla kuduruyor

akbilspora bile maci verdiler. sirf bize zararlari dokunsun diye.

bu kudurma ve operasyonlar hep ters tepiyor, apo avci artik kenarda fena terliyor

ortam müsait..

Kendisi Medipolculuk yapmayi kesmis kendine gelmis uzmustu o 1 aylik periyotta bizi hocamiz
Erman'ın '' herkes Başakşehir'e karşı; FB'si de, GS'si de, BJK'si de şampiyon olmasını istemiyor '' açıklamasını millet yanlış anladı bence. Orada taraftarlardan bahsediyordu muhtemelen. Veyahut biliyorsun Erman gündem olmak için bazen saçma şeyler de söylüyor. Bu da onlardan biriydi muhtemelen. Yoksa onlarca yıldır herkese eşit mesafede '' geçiren '' bir adam bu saatten sonra kalemini satmaz bence. Erman bana hiçbir zaman öyle bir izlenim vermedi.

Erman'ın '' herkes Başakşehir'e karşı; FB'si de, GS'si de, BJK'si de şampiyon olmasını istemiyor '' açıklamasını millet yanlış anladı bence. Orada taraftarlardan bahsediyordu muhtemelen. Veyahut biliyorsun Erman gündem olmak için bazen saçma şeyler de söylüyor. Bu da onlardan biriydi muhtemelen. Yoksa onlarca yıldır herkese eşit mesafede '' geçiren '' bir adam bu saatten sonra kalemini satmaz bence. Erman bana hiçbir zaman öyle bir izlenim vermedi.

Hayir ya, acik acik Basaksehir'i tutuyorum ben bu sene dedi birkac defa

Ligin ikinci yarisi basladiginda Medipol - Trabzon macindan sonra bu sezon cok kirli bir sezon en az 2010-11 sezonu kadar kirli bu Medipol ne yapiyor neler yapiliyor kapali kapilar ardinda falan dedi

Sonra birkac hafta ekranlarda goremedik "dinlendirildi"

Dondugunde kulagini cekmis olacaklar ki Medipolcu olmustu Galatasaray hakemlerle ilerliyor falan dedi birkac hafta

Ama derbiden sonra secimin de gaziyla kendine geldi, simdi yine Medipol'e sovuyor hak etmiyor falan diyor

Hayir ya, acik acik Basaksehir'i tutuyorum ben bu sene dedi birkac defa

Ligin ikinci yarisi basladiginda Medipol - Trabzon macindan sonra bu sezon cok kirli bir sezon en az 2010-11 sezonu kadar kirli bu Medipol ne yapiyor neler yapiliyor kapali kapilar ardinda falan dedi

Sonra birkac hafta ekranlarda goremedik "dinlendirildi"

Dondugunde kulagini cekmis olacaklar ki Medipolcu olmustu Galatasaray hakemlerle ilerliyor falan dedi birkac hafta

Ama derbiden sonra secimin de gaziyla kendine geldi, simdi yine Medipol'e sovuyor hak etmiyor falan diyor
Erman 3 büyükleri sevmez Hamza biliyorsun. Başakşehir değil X bir takım şampiyonluk potasında olsa yine aynı şeyi söylerdi muhtemelen. Erman garip adamdır. Bazı işlerine akıl sır ermiyor. Takım Oyunu'nda yemek tarifi filan vermiş adam yahu. :D

Üst Alt