erman toroğlu - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
birde ben bilgi vereyim bize giydirdigi bir dönem olmustu akbili övüyordu o dönemde bizzat tepeden sopa göstermisler hocaya

ama sonra kendsi demiş bırakırım görevi o boktan kanalın reytinglerinide erman hoca ayakta tuttugu icin şu anda özgürce konusabiliyor

yoksa sevmiyorlar kendisini kanalda özellikle reisin kanalında göksele giydirmesi filan cok uc seyler

Gercekci 1 senaryo. Cok yazip cizdik benzerini burada. Belliydi. TS - Medipol maci sonrasi feci giydiriyordu Medipol'e, sonra dinlendirildi zaten birkac hafta

Bakın Erman Toroğlu genelde Galatasaray'ı övüyor,
Net GS sempatizanlığı var. Fb ve bjkden nefret ediyor. Yıllardır izleye izleye bu sonuca ulaştım
Ankaragüçlü olduğu aşikar fakat her küçük takımı tutanın içinde, sempati duyduğu büyük takım vardır. Galatasaray'a giydirdiği zamanlar da oluyor ama bence bu perdeleme yapmak için. Yıllardır ben de izlerim. Galatasaray aleyhine durduk yere giydirdiğini görmedim, diğer takımlara bir neden bulup giydiriyor. Mesela Galatasaray başarısızsa inanılmaz giydiriyor, diğer takımlara da başarılı oldukları zaman giydiriyor. Bu adam net kamuoyunu yönlendiriyor. Şu anda futbolda açık ara tek başına otorite... Bu bizim adımıza büyük bir avantaj.

Erman hocanın yıllar önce bir demeci vardı.

Fatih Terime tribünde küfür edenler (rakip takımlar) sıkıyorsa dışarıda teke tek karşısına çıkın edin.

Erman hoca adam gibi adamdır üstüne de bir şey söylemem.

İlave : Ben de Fatih hocayı bir çok kez eleştirsem de kulübümüzden kim olursa olsun küfür hayatta benimsemem.

yani bu trabzon fanatizmi nerden geliyor onu anlamadım ama trabzon taraftarı fbyi bizden daha çok severler
yani şöyle garip garip fikirler beyan etmeden önce kim hakkımızda ne düşünür ona bilip fikir beyan etsek daha elle tutulur olur.

al sana tsli
bu yorumu trabzonspor forumundan almışsın
keşke bu yoruma gelen tepkileri de koysaydın
kusura bakma ama dünyadan haberin yok
hayatta kendine internet forumları dışında bilgi kaynakları edinmeni tavsiye ederim

bu yorumu trabzonspor forumundan almışsın
keşke bu yoruma gelen tepkileri de koysaydın
kusura bakma ama dünyadan haberin yok
hayatta kendine internet forumları dışında bilgi kaynakları edinmeni tavsiye ederim

sen de o forumdasın sanırım çok mu rahatsız oldun trabzon düşmanlığımdan?

fener maçına gelen ts taraftarı gsstore a saldırdı. bu medeniyet yoksunu gvtların cezası kötektir. boş konuşmayalım lütfen. ona gelen cevapları atacaksak, o cevaplara gelen cevapları da atmak zorunda kalırız. o yüzden ts forumunu buraya komple taşımayalım derim ;)

Erman: "Kupa finali zor maç. Akhisarspor'un kaybedecek bir şeyi kalmadı. Galatasaray'ın pazar günü, yangın yeri gibi. Karşısında bir cephe olacak.

Burada bir kart görülse, bir sakatlık olsa sorun olur. Kupa kaybedilirse moral bozukluğu yaratır.

Diğer yandan da Fatih'i iyi tanırım, gazozuna maç oynasa kafa göz yarar. Yarın böyle bir maç olacaktır."

Üst Alt